Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Fixihez milyen vázat érdemes...

Fixihez milyen vázat érdemes venni?

Figyelt kérdés
én építem össze, de eddig csak a csepeleket néztem. Van a vázra 50e-m.

#bicikli #Fixi #fixie. váz #fixiváz #fixie váz #bicóm keró
2013. jún. 4. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Jo magyar Merényi-t ajanlanam.
2013. jún. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy hátra papucsos legyen. Meg attól függ mire használod ha csak sima közlekedésre, akkor nem kell túl erős. Amit tudsz már venni jót már 20 körül is. Ha meg trükközni akarod akkor kell erős.
2013. jún. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

50ert merenyitol max egy fel papucsot kapsz..xd

ha csepel akkor sokcsilagos royal, mert az mar nem fos hi-ten, hanem normalis cro-mo

de inkabb valami hasznalt moser vagy hasonlo olasz csoda:D

2013. jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálam 2011 es csepel royal 3 csillagos kecske van, jól bírja pedig nem rég még 100 kg felett voltam. a rusnya hátsó papucsot leszámítva semmi gond nincs vele. Akármilyen nem fixi vázakkal nem érdemes szarakodni, részben a papucsolás miatt, részben pedig mert sokszor alacsonyabban van a középcsapágy, és kanyarban leérhet a pedál... 2 éve így törtem szilánkosra a lábközép csontomat.
2013. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!