Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kolozsvár-Mangalia távot...

Kolozsvár-Mangalia távot szeretném (nk) megtenni kerékpárral! (Kb 750 km) Bármilyen hasznos tanács érdekel (hány nap alat érdemes megtenni, sátorozási helyek, bármi ami ezzel kapcsaolatos éedekel)?

Figyelt kérdés
Nem vagy(tok) normálisak vagy ehez hasonlo válaszokból nem kérek!!!

#kerékpár #kolozsvár-mangalia
2013. máj. 2. 23:05
 1/5 acelsziv ***** válasza:
Én esküszöm elsőre Mongóliát olvastam... :D
2013. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hali. úttal, szállással kapcsolatos infokat felejts el. max . az emberek 95% fogja tudni mi a célpontod, csak az erdélyiek. igazi fel üdülés lesz mikor megérkezel a tengerpartra. :D
2013. máj. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vigyel magaddal egy-ket havert es sok penzt ... csajokat utkozben be lehet szerezni :)


Gumiovszer, torlokendo es pokroc elengedhetetlen!


Azon a kornyeken szigoruak a lanyos-apak ... vigyel meg egy krikett-utot, de minimum egy bicskat a sajat vedelmedbe (lefureszelt duplacsovu soretes sem rossz) :)


Jo utat cimbora! Aztan meselj!

2013. máj. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az szép távolság. Időt azt bőven szánjatok rá, ne legyen sietés belőle. Én inkább mennék több idő alatt és keresnék valami érdekesebb útvonalat. Itt Erdélyben elég sok kevésbé forgalmas út van, látnivalók, kár végig forgalmas utakon járni.
2013. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fel szeretnénk menni a Bălea tóhoz a Transzfogaras utvonalon,Bukaresten át eljutni a tengerpartra.
2013. máj. 3. 23:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!