Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Gyorszáras bicikli kerekeit...

Gyorszáras bicikli kerekeit át lehet "alakítani" sima csavarosra?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 14:58
1 2
 1/14 Linkoln ***** válasza:
Vannak imbuszos kivitelezésűek.
2013. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, ha a gyorsszar helyett egy megfelelo hosszusagu menetes szarat (meterre lehet venni a csavarboltokban) hasznalsz helyette, szelesebb alatettel es onkontras anyaval.
2013. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és ezt meglehet úgy csinálni, hogy közben a garancia megmaradjon?, vagy a boltban ezt megcsinálják?
2013. máj. 18. 17:06
 4/14 anonim ***** válasza:
Tengelyt kell cserélni, de egyébként mi lesz benne a jó?
2013. máj. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát az, hogy szerintem a gyors zár nem olyan stabil mint a csavar, lopás szempontjából is meg amúgy is
2013. máj. 19. 10:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Gyorsszarnak pont az a lenyege, hogy elosegitse a gyors kerekcseret (igaz, ezzel a tolvajoknak is kedvez) ... de!!! ... a kerekpar alkatreszeit nem ugy kell megvedeni, hogy mindent "odahegesztesz" :)
2013. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"szerintem a gyors zár nem olyan stabil mint a csavar"

Szerinted. De pár tízmillió bringásnak nem okoz fejtörést a világban :) Szerelési szempontból meg pont a csavaros a szopatósabb.

A keréklopás ellen meg 2 zár kell, ami amúgy sem egészségtelen dolog.

2013. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem a gyorszar tartja a kereket, hanem a tengely..a gyorszar csak a papucsokat huzza ra a tengelyre...

Tengelycserevel megoldhato, a menetes szaras kommentelonek uzenem hogy sok szerencset hozza...

Acor gyart inbuszos gyorszarat, mali.hu forgalmazza...kb 2000ft elso-hatso plussz nyerergcsobilincshez valo szett

2013. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

utolsó- ja utánanéztem, tényleg van1500-2000 ft-ért imbuszos, de akkor lényegében annyi hogy a tengelyt kell gyorszáras helyett imbuszosra cserélni (ezt am megcsinálják kerékpár üzletben?)

4. válaszoló- te meg szerinted ebben a világban nem megoldás ha "odahegesztesz" mindent? de igen. habár, ha már eleve úgy megy oda hogy na most akkor is elviszem azt a bicót akkor így is-úgyis elviszi erővágóval, akkor meg már tényleg minden midegy

2013. máj. 20. 19:56
 10/14 A kérdező kommentje:
"""Gyorsszarnak pont az a lenyege, hogy elosegitse a gyors kerekcseret (igaz, ezzel a tolvajoknak is kedvez)"""---nem vagyok én versenyző hogy 10 másodperc alatt kell kereket cserélnem, a tolvajoknak meg inkább ne kedvezzen!
2013. máj. 20. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!