Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vezetékes vagy vezeték nélküli...

Vezetékes vagy vezeték nélküli kilométeróra? Melyik a megbízhatóbb? Milyen márkát ajánlotok max.7000 Ft-ig?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem 1500Ftos tescos van de elég amire kell. Egyszer egy ismerősömmel tekertünk akinek a km mérője többe volt mint a bicajom, hioerszuper izzadságszámlálóval meg szélerőségmérőkalkulátor volt rajta még szerintem wifi is de a lényeg, hogy tizedre annyit mért mint az enyém mikor egymás mellet mentünk. Bár az övé mikrométerpontosan mér, az enyém csak 10 m ponzosan de a túra végén a megtett út is azonos volt. Szóval sztem a tescos is megéri ha csak arra kell h lásd mennyivel mész.
2013. máj. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Linkoln ***** válasza:

Szia!

A vezeték nélküli mellett szól hogy kicsit komolyabb technológia mint a vezeték nélküli így nincs annyi tömeghulladék gyártó akik gyártanák és behalna az órád.

A vezetékes olcsó órák azonban jobban megérik mert 900ft-ból megvan, és ha nem is bírja addig azért 2-3 kibírja addig amíg egy rendes bírná.. :D De elég vackok voltak. Könnyen halak, beáztak, hülyén mért, akadozott, eltört a vezeték, néha két három jelent észlelt, átlagot elfelejtett márni stb. Lenullázta magát, nem engedte a kerékméretet beállítani..

Ha 7000ft-od van rá max akkor inkább egy VDO A4-et javaslok.

2 év gari, lehet stucnira tenni vagy kormányra is, vezeték nélküli, NAGY KIJELZŐ! Méri a Tized km/h-t is! Ez nagyon fontos. Engem idegesít ha nem látom pl hogy 37 tetején vagy alján lehetek? Próbálná hozni az ember a tempót és nem is sejti hogy alsó vagy felső határ közelében lehet...

Nem mér egy halom hülyeséget, pontos, nagyon nagyon jól veszi a jelet, így nincs olyan hogy 35 35 61 35km/h érted hogy hamis jelet vesz és hülye adatot ír. Így pontos. Könnyen állítható stb. Ha elemet cserélsz nem nullázza magát, ha még is egyből beállíthatod hogy menyinél jártál.

Nem csak 999km-ig mér hanem asszem hogy 99 999-ig. Szép, márkás. 4000-5000ft körül van. Van belőle turbós ami sokmindent mér pl max tempó stb, átlag az nem rossz, de.. Jó ez is szerintem. Kínai vackok is mérnek mindent, de pont azt nem szeretme bennük. Csomószor me gkell nyomni a gombot hogy körbeérj.. :D Azt felét hülyén méri.

2013. máj. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vezetekes:


[link]


Vezetek nelkuli:


[link]

2013. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

elozo vagyok:


neked kell tudnod, hogy mik az igenyeid ... mit merjen, mekkora legyen, milyen kialakitasu tetszik, mi passzol szinben a felszerelesedhez - stb.


technikailag tok egyszeru szerkezetek, semmi etvasz nincs bennuk ... kivitelezesben, megbizhatosagban es pontossagban biztosan vannak kulonbsegek ... es szolgaltatasban is mindegyik elter a masiktol, de ezt neked kell tudnod, hogy milyet szeretnel.

2013. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Linkoln ***** válasza:
Most nézem, már 5 év garancia van a VDO A4+-ra, így már tényleg ilyet javaslok mint sem vezetékes olcsót. Ha nem lenne 7000res keret akkor jó lenne a vezetékes is. De randa, meg fog halni.. :D És hülyén mér meg nem mér tizedet, lenullázódik stb mint írtam.
2013. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyit azért megjegyeznék, hogy a tököm se tudja már hány éves, több bringán használt, a bonyhádi parkolóban elveszített (egy hét múlva megtalált), százszor elázott vezetékes Cateye órám most is hibátlanul működik :) Úgyhogy drótosban is van igényes, nem csak a teszkós kategória :)
2013. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik bringán Cateye Velo 5 van, a másikon VDO A8, mindkettő vezetékes. A Cateye megbízhatóbban működik, soha semmilyen gondom nem volt vele. A VDO elég hamar megette az elemet, és nullázgatja magát. A gombjait rohadt nehéz lenyomni, és érzékenyebb a mágnes távolságára.
2013. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!