Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik pontosabb? A kilóméteró...

-a- kérdése:

Melyik pontosabb? A kilóméteróra (40perc 82%-os átlagpulzusnál) 51-54gr zsírégetést jelez, a pulzusmérő óra pedig 21-24gr-ot.

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 09:43
 1/5 anonim válasza:

Szerintem átlagold...

36 gramm

A kilóméteróra a sebesség+megtett út alapján számol,a pulzusmérő mega szívverés alapján.

Egyiket sem lehet kézpénznek venni.

Mondom én...

2012. okt. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kilóméteróra ugyanannyi zsírégetést ír ha fullfékkel legurulsz egy lejtőn és ha feltekersz rajta. Innentől nekem nem hihető, a pulzus-zsírégetés összefüggésekhez meg nem értek de gondolom az is egyénfüggő.
2012. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Mivel a kilométeróra semmilyen adatot nem tud rólad, nem valószínű, hogy azt az értéket kellene elfogadni.

A pulzusmérők általában kérik az adataidat (magasság, testsúly, aktivitási szint, nem), ezért ha a pulzusmérő övet is használod, akkor pontosabb értéket ad.

Milyen pulzusmérőd van?

2012. okt. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ez a km óra(alacsony kategóriás) kéri a kort, és a súlyt.

A pulzusmérő több adatot kér,Run tec:

[link]

2012. okt. 5. 08:37
 5/5 anonim válasza:

Egyik sem mer pontosan, a pulzus mero azert jobb, mert a szivveresed a terheles aranyaban valtozik, de ez az adat onmagaban csak az egyenre szamitva ad kalkulacios erteket. Mindenkinek mas pulzus ertek jon fel, sot, ha mar edzettebb vagy a pulzus ertekek csokkennek azonos terheles mellett.

Arrol mg nem is beszeltunk, hogy a verejtek is tartalmaz zsiradekot ami alkat fuggo.

2012. okt. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!