Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Jo lehet a kovetkezo bicikli-p...

Jo lehet a kovetkezo bicikli-pumpa?

Figyelt kérdés

[link]


Lelkesito video szerint eleg fasza lehet es a leiras is meggyozo ... arra lennek kivancsi, ha valaki hasznalt(-t) mar ilyen cuccot, hogy mi a velemenye rola.


Koszonettel :)


2013. máj. 3. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én távol tartanám magam tőle! Eddigi tapasztalataim szerint minden csodakészülék átverés. Ha nem az lenne már elterjedt volna, jobb a régi bevált cuccok között válogatni, mint hogy zsákbamacskázz ilyen gagyi dolgokkal! Igen valószínűleg kihagyhatatlan vétel lehet, nézd meg a videót hányan tekintették meg, és az se gyanús hogy le vannak tiltva a megjegyzések.
2013. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De vedd meg nyugodtan, 95% hogy átverés majd írd le hogy milyen.
2013. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hat?! Tudod en azert kerdeztem, mert ebben a mostani kiralydinnyes idoszakban eleg surun elofordul, hogy egy kereken akar 5 defektem is van. Orszagutival jarok. Orszagutit (gumikopenytol fuggoen) 8-16 BAR nyomasra kell fujni. Van hordozhato pumpam ami ekkora nyomast tud, de a hordozhatosaga miatt akkora mint egy nagyobb ceruza. Nem tul lelekemelo egy ilyen kis bigyusszal megfeleloen felfujni egy kereket utkozben (valahol a vilag vegen).


Meglattam ezt a termeket es arra gondoltam talan ez egy jo megoldas lehet (elmeletben akar meg jo is lehet). Azert is kerdeztem ha mar hasznalja/hasznalta valaki, akkor igazan elmeselhetne a tapasztalatait.


Vegul is az ara egyaltalan nem eget vero (jelenlegi pumpam tobb mint 2x tobbe kerult) ... es mint latom te csak fikazod, de valojaban itt ertesultel rola, hogy letezik ilyen megoldas.


Azert koszonom a hozzaszolasodat ... kicsit kibickedesnek tunik es egyaltalan nem hasznos :) ... ettol meg rad is sut a nap :D


Nos, tovabbiakban is varnam olyan valaki velemenyet, aki a valosagban mar hasznalta ezt a pumpat. Arra lennek kivancsi, hogy tenyleg olyan praktikus mint a reklamszoveg szerint, tudja-e valoban a kivant nyomast, tenyleg gyorsabb mint a hagyomanyos kistestverei? Egy pumpatol valojaban nem kell tul nagy csodat varni ... fujjon eleg levegot es eleg gyorsan ... nagyjabol ennyi. Szoval ez a kis bigyusz tisztesseggel felfujja a kereket kenyelmes korulmenyek kozott, vagy maradjak a hagyomanyos toszogatos pumpalasnal?

2013. máj. 4. 09:37
 4/7 anonim ***** válasza:

nem akarok kibickedni, de ez a pumpa neked nem lesz megfelelő, mivel csak 80 psi-t tud, az csak 5,5 bar

az oldalon két megjelöléssel szerepel 5,5, és 8, ha megnézed, szóval elég cinkes a dolog

ilyen félrevezetésért komoly panaszt lehetne tenni ellenük

még jó, hogy nem vetted meg egyből...

2013. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj kérdező! Úgy írod le a sz@rodat mint ha alap dolog lenne hogy mindenki ismerje. Arra aztán várhatsz hogy valaki is leírja róla a tapasztalatát, mert rajtad kívül nem hiszem hogy sok olyan hülye van aki bedőlne neki. Ha egy kicsit is használható lenne a termék, akkor már valamelyik bringás oldal bemutatta volna. Másrészt meg gondolkozz el egy picit, az ilyen új fajta cuccokért amik valamennyire is megkönnyítik a dolgodat horribilis árakat kérnének el! Térj vissza a földre és ne hidd hogy ilyen gagyi fos megváltást fog jelenteni. 50%-al gyorsabb mint a hagyományos pumpa??? Mitől lenne ugyan gyorsabb jobb a hatásfoka? Legfeljebb csak azért gyorsabb mert oda is meg vissza felé is fúj, de ezt már kitalálták okostojás...
2013. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legfeljebb azért nem találod hasznosnak a válaszomat mert nem azt hallottad amit szeretnél, jöhetnek a piros kezek, de én a létezésedet nem értem!
2013. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

egyeske, ketteske, otoske, hatoska :) ... attol mert nagy a pofad, meg semmitmondo a szoveged. Gondolom feletek az ilyen falu bikai siman tudore veszik a belsot es egyszuszra felfujjak. Figyu! Kenyelmes a cipod? Mert akkor huzz a francba.


4-es valaszolo: persze igazad van, de letezik ebbol a valamibol 120psi-t leado is, termeszetesen en azt vasarolnam magamnak, ha ...

2013. máj. 4. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!