Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan szedjem szét ezt a...

Hogyan szedjem szét ezt a fogaskoszorút? (fixi építés)

Figyelt kérdés

A bringa egy régi peugeot. Fixit akarok építeni belőle minél kevesebb anyagi ráfordítással. Minden lehetséges szerszámot homemade el tudok készíteni. Na szóval addig eljutottam, hogy leszedtem az agyról a koszsorút, de egyben. Nem lehetne ezt valahogy szétvenni fogaskerekeire? Mert ugye fixit akarok, nekem csak egy fogaskerék kell. Úgy néz ki, mintha kazettás lenne, de nem nagyon tudom megállapítani... egy-két képet linkelek a csupasz agyról, és a fogaskerekekről. Aki látott már ilyet, annak a válaszát nagyon megköszönném. Hogyan tovább? Mihez kezdjek ezzel?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. máj. 2. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

az alapvető baj, hogy te nem leszedted, hanem szétszedted a racsnit

a hátsó része még az agyon van

ha összerakod ismét akkor racsnilehúzóval tudod leszedni teljesen, keress rá az hogy néz ki

aztán hiába szeded szét, mert bár szétjön, aztán hova rakod a fogast? nincs mire tenni, az agyon kisebb a menet

lehet barkácsolni is fixiagyat, de akkor már mindegy veszel egyet, végülis az életedről van szó

2013. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, ez oké. Nem is akarok barkácsolni agyat, annyira nem vagyok elvetemült. Ez valamilyen régi francia gyártmány, ami fogalmam sincs, hogyan nyílik. Néztem már racsni lehúzót, tudom, hogy az milyen, de tanácstalan vagyok. Holnap megpróbálok normálisabb képeket készíteni a fogaskoszorúról, mert itt nem lehet látni, mi a problémám.
2013. máj. 2. 22:39
 3/7 A kérdező kommentje:
A racsni, ami itt a képen az agyon van rajta, az már nem jön le, az egyben van az aggyal.
2013. máj. 2. 22:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha 1500 meterrol nekifutsz, kezedben egy baltaval ... ha kello kepen felgyorsulsz ... es erkezeskor pontosan sulytasz le a szekercevel, akkor szet fog esni dirib darabra :)


De komolyra forditva a szot: vegyek egy fixi-agyat es fuzd at a felnit es a kulloket.

2013. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi elozo vagyok: nem en vegyek, hanem vegyel :)))
2013. máj. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha veszek egy agyat, akkor küllőt is kell vennem, vagy jó a régi is?
2013. máj. 3. 14:25
 7/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg kell küllő is, hacsak nem pont olyan magas az új agynak a pereme, mint a régié, de ere kevés az esély
2013. máj. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!