Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » CRITICAL MASS, ma: Honnan...

CRITICAL MASS, ma: Honnan indul, hánykor és milyen útvonalon? Persze google-oztam, de ott három weblapon 3 teljesen különböző időpontot, útvonalat írnak.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 01:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Rám senki se akart hajtani, de nem túlzottan bántam volna.

Nem tudom, én taszítom az embereket, maximum barátnak vagyok jó.

Meg a nyomiknak...

Azok hajtanak rám, akik kiéhezett negyvenesek, vagy ugyan kortársaim, de fura értékrenddel, fura életmóddal.


Pedig annyira nem vagyok ronda szerintem.

Szép se vagyok, de ronda se.


Én virágot ültettem csoporttárssal délelőtt, délután CM.

Nekem ez volt a buli. :)

2013. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ne aggódj, rám se azok nyomulnak, akik szimpatikusak nekem is. Bár egyik este itt a környéken együtt tekertem meg dumáltam egy sráccal, aki tetszett, de nem cseréltünk számot vagy ilyesmi. Mondjuk monda az utcát, ahol lakik, itt van nem messze, talán még összefutunk. De az ilyen viszonylag ritka. És mint a mellékelt ábra mutatja, ha van alkalom, akkor láma vagyok felvetni hogy menjünk ide-oda együtt :D :D

Arról beszéltünk tegnap a barátnőmmel, hogy néztük az embereke ZP-ben (illetve álltunk két srác mellett és kb féltucat csaj ment oda hozzájuk úgy egy óra alatt ismerkedni) hogy már rendesen kiment a divatból, hogy a fiúk kezdeményezzenek. Tök nonszsensz ez szerintem. Vagy lehet maradi vagyok, a fene tudja, de vagy kölcsönös legyen a közeledés, vagy a fiú kezdeményezzen. Meg szórakozóhelyen már nem is nagyon nézem a palikat, mindenki csak egyéjszakásokra vadászik, és/vagy mata része, esélye szinte 0 megismerni valaki normálisat.

2013. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!