Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » CRITICAL MASS, ma: Honnan...

CRITICAL MASS, ma: Honnan indul, hánykor és milyen útvonalon? Persze google-oztam, de ott három weblapon 3 teljesen különböző időpontot, útvonalat írnak.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 01:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. ápr. 20. 01:09
 2/12 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. ápr. 20. 11:02
 4/12 anonim válasza:
látom ez friss topik, hülye kérdés, de szerintetek ciki egyedül nekiindulni? a barátaim lusta dögök, nincs bringájuk vagy épp vidéken vannak és ezek tetszőleges kombinációi :D :D
2013. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miert lenne ciki? Lesz ott eppen eleg hasonszoru "sporttars" ... tehat, egyaltalan nem leszel egyedul.

Vegen a ligetben valo bandazast pedig ki nem hagynam. Mint egy farsang, vagy majalis :)

2013. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
csak azért aggódom, hogy lányként egyedül nem olyan jó móka, még sosem voltam :) meg lesznek ismerősök ahogy nézem a facebook eventet, de ha tömeg lesz, akkor szerintem esélytelen megtalálni őket. azért szerintem elindulok, hátha valakikhez tudok csapódni odafelé, vagy ha nem érzem jól magam visszafordulok.
2013. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is egyedül voltam. :)

A vonulás még jobb is, mert nem kell alkalmazkodni, és másokkal együttmaradni próbálni.

A végén unatkoztam, de fotózgattam, megnézegettem a standokat, meg aztán jött ismerős, szerencsére. :)


Alapból olyan típus vagyok, aki nem könyörög 20 embernek, aztán miután mind a 20 visszautasította, otthon marad, hanem megkérdezek 3-at, 4-et, visszautasítják, erre elmegyek egyedül.

Aztán hülyének érzem magam, mert senki más normális ember nem megy egyedül. :D



Te elmentél végül?

2013. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

én is az a típus vagyok, aki szeret egyedül kolbászolni, meg nem könyörgök a társaságért, magamban is jól elvagyok, meg barátok közt is :)

kimentem, és futottam össze ismerősökkel is, meg lettek újak, csak annyi volt idegesítő, hogy vagy 5 srác próbált felszedni a "szia, elkísérhetlek egy darabon?/Egyedül vagy?/Critical massre jössz?" és hasonló szövegekkel.

Mondjuk nem mentem végig, mert hívott apukám, akit ezer évente 1x látok és bementem hozzá csacsogni. Utána pedig találkoztam egy barátnőmmel, ZP-be mentünk, nemrég értem haza. mondjuk őszintén szólva majdnem bepüréztem, mire visszatekertem a 16-ba ( :D :D :D ), de összességében egy nagyon jó nap volt.

2013. ápr. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jajj de jo, hogy leraztad azt a 5 sracot ... akkor most mar megkerdezhetem: legkozelebb elkiserhetlek egy darabig? :)
2013. ápr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

:D :D :D amúgy nem vagyok olyan extrajó csaj, akik nyomultak szerintem csak ilyen hiénák, akik látták, hogy egyedül vagyok, mint egy kis védtelen borjacska aki levált a nyájról és rárepülnek :D :D

szalma vagyok és nyilván én is szoktam nézegetni a bringás fiúkat, és semmi bajom vele, ha mellém szegődnek, vagy beszélgetést kezdeményeznek, HA előtte rámosolyogtam vagy valahogy kifejeztem a tetszésemet, és nem mondjuk látványosan menekülnék, csak nem tudok, mert épp 3 kisgyerek kacsázik előttem családosól és egyiken se akarok áthajtani... :D

2013. ápr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!