Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Budapestről Szobig végig...

Budapestről Szobig végig vezet kerékpárút. Onnan tovább Esztergomba hogyan jutok el a főutat kivéve?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hekas! Esztergom a budai oldalon van. Miert is mennel Szobig?
2013. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

elozo vagyok


Amugy is Budapest-Szob utvonal nem vegig kerekparut (tobb helyen ki kell menni a foutvonalra) es amugy is a kerekparut eleinte ossze-vissza tekereg az utcak kozott. Ettol fuggetlenul meg siman mehetsz arra is, de a dunakanyar kulso iven kerekeznel, sokkal nagyobb a tavolsag, mint a folyo masik oldalan, avagy a hegyeken keresztul.


Tehat mehetsz:


Budapest-Pomaz-Pilisszentkereszt-Dobogoko-Esztergom vonalon.


... de a Budapest-Solymar-Piliscsaba-Dorog-Esztergom utvonal is jo.


Amugy mi bajod a foutvonalakkal? Te is a kozlekedes resze vagy, foglald el a jogos helyed a forgalomban.

2013. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tudom, hogy melyik város hol van. Éppen egy pár napja mentem végig Törökbálinttól Szobig és a 85%-a kerékpárút volt, de legalábbis nem a 10-es meg 11-es főutakon kellett hajtani. És miután nem rohantam, hanem normálisan bicikliztem és élveztem a tájat, így nekem kiválóan megfelelt az "utcák között kanyargó kerékpárút". Továbbá én elfoglalnám az engem megillető jogos helyet az úton, de nagyon sok köcsög autós szerint nekem ehhez nincs jogom, így nem érdekel a dolog, nem vasaltatom ki magam.


Tehát újra: arra gondoltam, hogy Szobig felmegyek a Duna északi oldalán, aztán komppal átjövök a délire és úgy Esztergom (VAGY Szobról Szlovákiába átmenve tekerek tovább akár Párkányig ÉS úgy Esztergom). Én ezt szeretném, a kérdés, hogy lehetséges-e a főút elkerülésével, ÉRTSD vezet-e Szobról tovább kerékpárút?


KÖSZÖNÖM!

2013. ápr. 16. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos, koszonom a kiegeszitest :P


Akkor most ERTSD!


11.sz. foutvonal menten (csak ugy mint a szobi oldalon) szinte vegig van kerekparut


10.sz. foutvonalat is elkerulheted Pomaztol a kek turista jelzesen haladva


Persze ertem en, hogy ragaszkodsz a szobi terveidhez ... de mivel abba az iranyba nem szoktam Esztergomot megkozeliteni, igy es ilyenforman, nagy sajnalatomra csak azt tudom javasolni, hogy keresd meg magad az utad :)

2013. ápr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Mi ugy 'szoktunk' hogy szobon tul megyunk, igaz fout, de kb orankent 1auto hajt el, dimbes dombos kellemes taj parkanyig. Aztan ott at a hidon

Vagy volt hogy atkeltunk komppal vacott a budai oldalra, es ugy fel

2013. ápr. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kérdést végül is a kicsit kevésbé fitt barátnőm miatt tettem fel. Én a minap elmentem Törökbálintról Budapestre, onnan fel Dobogókőre. Aztán onnan le Esztergomba, onnan át Szobra komppal, majd végig az északi parton egészen Vácig, ismét komp, aztán Tahitót, Leányfalu, majd végül Szentendrén szálltam fel a HÉV-re, mert test- és agyhalott voltam :D De jó túra volt.
2013. ápr. 24. 12:43
 8/8 A kérdező kommentje:
De ez a Szobtól tovább Párkányba dolog ez tetszik, mert főleg ott szuper kajás helyek vannak olcsón, szóval... :) :)
2013. ápr. 24. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!