Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Budapestről Tahitótfaluba van...

Budapestről Tahitótfaluba van kerékpárút? Mi a pontos útvonal? Normál tempóba ezt kb mennyi idő alatt lehet megtenni?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs GPS-em, ezért kéne a pontos útvonal. Szerdán reggel 9:30-ra kéne Tahitótfaluba érkeznem.

#Budapest-Tahitótfalu
2012. aug. 27. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Van kerékpárút. Római parton keresztül mész, ott végig van bicikliút, még Szentendre meg Leányfalu között is, és utána Tahitótfaluig nincs, ott úton kell majd menni valamennyi szakaszt. De teljesen egyértelmű és ki van táblázva, nem igazán lehet eltéveszteni.
2012. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Sajnos nem ismerem olyan jól Pestet. A Római part hol van? Én a Keletitől fogok indulni.
2012. aug. 28. 07:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Keletitől szerintem legegyszerűbb ha elindulsz a Duna felé, végig a Rákóczi úton, át az Erzsébet hídon hogy átérj a budai oldalra. Ott már ott van a bicikliút, amin elindulsz észak felé, és az egyenesen arra vezet. Van ez a biciklis útvonaltervező amibe beírod kiindulási pontnak az Erzsébet híd budai hídfőt, és célként Tahitótfalut, akkor megmutatja az útvonalat. Keletit nem érdemes neki beírni mert elég hülye útvonalat mutat. Egyszerűbb amit én mondtam hogy menj át az Erzsébet budai oldalára, onnantól meg beírod ide kiindulási pontnak az Erzsébet budai oldalt és Tahitótfalut célnak, és onnantól már jó útvonalat mutat. [link]
2012. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!