Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt ajánlatok?...

Milyen kerékpárt ajánlatok? Teszkós nem kell de 300ezerért sem. Nem sportolásra használnám hanem csak ide oda elmenni.

Figyelt kérdés

A neten van pl használt KTM már 70-80tól. Gondoltam veszek egy olyat. Mindenképpen minőségit szeretnék. Vagy újat és kevésbé márkásat?

Esetleg weboldal címeket is szívesen fogadok.

Előre is köszi.


2013. márc. 27. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:

a ktm-el nem nyúlsz mellé, teljesen jó bringa, ha jó a felszereltség, és jó az állapot akkor csapj le rá

nem is a "márka" számít itt valójában, hanem a minőségi alkatrészek, inkább a részletekre figyelj

ne legyen rajta műanyag pedál, fékkar stb, ezek tönkremennek hamar, és ne a legolcsóbb alkatrészek legyenek ami már nem műanyag

inkább jobb régebbi használt, mint egy gagyibb új

Gepida, Kellys is jobbfajta, és találsz elérhető áron

ahol érdemes szétnézni: bikemag.hu, testbike.hu, aprod.hu, jofogas.hu

2013. márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ja a KTM joféle.

gepida,kellys,merida,magellan,mali,és a schwin csepel is kezd magára találni.

álltalánosan elmonható,hogya műanyag kiegészítőktől ovakodni kell.és a fölösleges tulzások sem jók,mert csak árat növelnek.Ez hátsó váltoknál szokott lenni:1,2,3 kategóriával magasabb szint mint indokolt volna.

2013. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is most tervezem új "olcsó" kategóriás bringa vásárlását, de én már kivárom a nopeust, mert kíváncsi vagyok az áraira...

elméletileg jövő hónapban már piacon lesz.

[link]

2013. márc. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen ezt már én is néztem és én sem találtam árakat.

A tolvajkergetők csinált neki egy kis reklámot. :-)

2013. márc. 28. 06:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!