Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 15 évesen már késő elkezdeni...

15 évesen már késő elkezdeni BMX-ezni? Mondanátok jó márkákat?

Figyelt kérdés
Kb. 100e költenék rá, nincs pénzem kezdőbiciklire megy ilyesmi.Mindenképp könnyű legyen, és megbízható
2013. febr. 8. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
ns, wtp, fly
2013. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom a nevét de pár éve egy osztrák fickó nyert meg valami dirt világbajnokságot, és 31 évesen kezdte... szóval 15 évesen kérdezz még 2 ilyen hülyét...
2013. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is mostanában kezdtem, de én 17 vagyok. Igazából korán kezdeni nem éri meg, mert kell egy bizonyos fizikum a bmx elbírásához. Szóval egy 14 éves szenved egy csomót.

Hogy milyen BMX lenne neked a legjobb, az függ a magasságodtól és stílusodtól.

Vagy Street vagy Park vagy Dirt vagy Flatland.

És ha Street vagy park akkor peg vagy pegless.

A Flatlandhez nem értek.

A vázat úgy kell megválasztani, hogy a magasságodhoz passzoljon.

Én a WTP-ket ismerem. Kb 20,75 ös felsőcsőhossz való 180 centihez e szerint mész fel és le.

21 - Trust Scoripo Warriors

20,9- The Irish

20,8 - Crysis

20,75 - Zodiac - CREAM

20,5 - Justice ('12)

20,4 Justice 10-11 Reason

20' - Arcade

Fontos, hogy a bicikli minél több Full 4130 Cr-mo alkatrészt tartalmazzon, mert ezek jelenleg a legtartósabb darabok. A Hi-ten vázak (mongoose, haro, megilyenszarságok) nem tartósak pár hét alatt tönkremennek.

Én 100 ezerért vennék valami használtat a testbike bolháról. 130 ezerről le lehet alkudni 100 ra, és annyiért már nagyon korrekt BMX-et kapsz.

Ha egri vagy és akarsz bicózni akkor szívesen bicóznék veled együtt, mert akivel együtt csináltam eddig az nem csinálja már.

2013. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Például ezzel az envy-vel jól járnál.

Vagy ezekkel.

[link]

[link]

2013. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és ezek már félprofi biciklik, ezeknél már csak a szponzorált riderek naprakészen legújabb cuccokkal felszeret bicói jobbak.
2013. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!