Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Most akkor ez sima single...

Most akkor ez sima single speed vagy fixi?

Figyelt kérdés

egy csepel royal kerékpárt nézek és ez van írva hozzá!

Single Speed / Fixi, Flip-FLop agy

Shimano N3 vagy N7 agyváltó

Hi-Ten acél váz és villa


ezt nem értem:D


2013. febr. 7. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
mind a 4 féle aggyal kapható.
2013. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
n3 és az n7 között mi a külömbség és mi az a flop-flop?
2013. febr. 7. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
flip-flop az olyan, hogy az agy egyik felén fix fogaskerék van, a másikom meg racsnis, és meg tudod fordítani a kereket. nekem is flip flop, városban vagy 40 km nél kissebb túrán fixi, de ha nagyobb túrára megyek akkor kerék megfordít és ss. amúgy n3 és 7 között nem tudom mi a különbség, belsõ váltók sosem foglalkoztattak..
2013. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az N3, az 3 sebességes, az N7, 7 sebességes agyváltó

nem koszolódik, állva is tudsz váltani, pl lámpánál könyebb az indulás

2013. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Single-speed: mint a neve is mutatja egysebesseges, azaz egy fogaskerekes/racsnis es agyvaltoval meg fokozatok is allithatoak arra az egyetlen fogaskerekre.


Fixi: fix hajtasu (elore-hatra). Orokhajtos. Fek sincs, valto sincs, semmi sincs. Olyan mint egy nyerges roller :)

2013. febr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igazából van olyan fixi ami agyváltós, de egy olyan agy 50e-körül kezdődik, ráadásul a skidpontjai is erőteljesen nehezen kiszámíthatóak... az előttem szóló rosszul írta, a single speed és az agyváltós két külön dolog... a single speed mindössze egy sebességet jelöl, nem pedig egy fogaskereket, ha van agyváltó, az már nem single speed...
2013. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fixi határozottan nem függ össze avval, hogy van vagy nincs rajta fék.
2013. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!