Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy single speednél vagy...

Egy single speednél vagy fixinél melyik áttét az ajánlott?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

ez egyénfüggő, sok próba mire kialakul, és rengeteg feleslegesen kidobott pénz... nekem, a 42/18 jön be, de haveromnak az 52/14...

amúgy fixinél érdemes figyelni a skid pontokra is:


[link]

2013. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy átlagos kényelmes nem megerőltető tempóhoz, melyik a jó? mondjuk ez is egyed függő :S:S mennyibe kerül kb. mindíg kicsernélni az áttétet ?S:
2013. jan. 10. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:

kipróbálod egy váltós bringán mi felel meg neked folyamatos hajtásra, és olyat teszel rá, nem olyan rettenet bonyolult ez

vagy minden fixis vesz 6 garnitúra hársó fogast mire eltalálja a jót? :oDD


skid pontról itt:

[link]

2013. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egypár fogaskészlet elfér, attól függ mire használja az ember, de látod, én már annyira nem agyalok váltón, hogy ez eszembe sem jutott:D
2013. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Városban 2,4 körüli áttételnél nagyobb szerintem felesleges, evvel átlag, picit pörgősebb pedálcsapással 25-30 km/h a kényelmes tempó, max az olyan 45 km/h és már elszáll a lábam, ha fixizel, akkor is érdemes nem túl nagy áttételt választani, mert könnyebb ellentartani. Fixin én 46-19-et használok. Skid pontokra, ahogy azt már írták, figyelj.
2013. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
48-18 nál nincs jobb :)
2013. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!