Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehet e sárvédőt rakni országú...

Lehet e sárvédőt rakni országúti (fixi, ss) biciklire?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 19:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
szerintem azért merész, mert a tour de france osok tekernek 35 átlagokat, nem az átlag magyar felhasználó.
2013. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

na ne viccelj mar...ha a touron 35el menne valaki masnap el se rajtolhatna..XD

35 az lof@sz

210km 5ora 17perc, de csak mert hulye voltam szar attetel 53-39, 11-21sor, ezzel balaton eszaki reszen beszoptam 11-28 el kellett volna vagy compact 50-34..de rovidd tavon ami 50km szerinted sok?...szerintem meg igy is keves


DE ENNEK NEM ITT A HELYE, KÉRDEZŐTÖL BOCSÁNAT AZ OFFÉRT:D

2013. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

az acor-nak is van sárvédője, az csak 6e:

[link]

2013. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
maximum nem ismered a matematikát és nem tudod, hogyan számolják az átlagot...
2013. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem is Spyral van, ha nincs is furat, de gyorskötegelővel is jól lehet rögzíteni.

35ös átlag? Két lámpa között esetleg...

2013. jan. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Linkoln ***** válasza:

Mi olyan nagyon nagy szám 35ös átlagban?

Egy fiatal dieák aki nincs elhízva tartja a 30at, aki kicsit bringázik is mondjuk, fél évet az 35öt..

40 az már durva, az már egész komoly edzéstervet kér meg edzést, meg étrendet, de még az is elérhető sima magyar felhasználónak. Tour az elég hosszú táv. De ha nincsenek hegyek, akkor elég szép átlagokat tudnak tartnai. De esőben, fixivel, valszeg városban nem 200km/ekre gondoltam.

Inkább, egy órára.

2013. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha nem pálcást veszel, akkor szinte semmit sem ér, az enyém eléggé födi a kereket, de így is csak 20km/h-ig véd, mert ekkora hosszúságban a légáramlatok már elcsavarják. Amúgy montival is tartom a 35-öt 10km-en. Hosszabb sík távon még nem volt alkalmam kipróbálni.
2013. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

de banyek.. az egy dolog, hogy tartod a 35 öt 40 et... én is tartom országúton hátszéllel lejtőn lefelé Olaszországban 20 kilométeren keresztül az 50et simán... de az ÁTLAG az mástészta, abba bele kell számolni, emelkedőt, gyalogoskerülgetést, jelzőlámpákat, útkereszteződéseket, minden olyan tényezőt ami miatt le kell lassítani... amúgy touron Amstromg legjobb átlaga 40 valamennyi volt...

Mondjuk eleve azt nem értem, hogy 100km alatt miért beszélünk átlagról...


Sárvédőre visszatérve, sufnituning, vagy akármilyen sárvédőt használsz, szerintem a lényeg, hogy ha megnézed a kereket, ne tudj rá képzeletben olyan érintőt húzni ami a fejedet célozza..., persze lehet olyan tempóban menni hogy a latyak már szinte majdnem derékszögben repűl fel, és esik vissza rád az égből...


amúgy meg gumi is sokban befolyásolja, én a sima skiddelnivaló ócska gumik helyett beruháztam a télre 2 ilyenre,

[link]

gyönyörűen elvezeti a vizet, még nem sikerült úgy meghajtanom, hogy a tejesdoboz ne lett volna elég, mondjuk nekem 42/18 nál olyan 40 a vége, de inkább a kényelmes 25-30

2013. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 krunpli007 ***** válasza:
nem lehet,,ezek a bringák kilökik magukból mint beteg test a donorszervet
2013. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én úgy oldom meg, hogy iszonyat gyorsan tekerve lehagyom a víz illetve sárcseppeket.
2013. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!