Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehet e sárvédőt rakni országú...

Lehet e sárvédőt rakni országúti (fixi, ss) biciklire?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 19:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

minden bringára lehet sárvédőt tenni, sőt ajánlott is, ha olyan az idő

vizes seggel, és háttal, stb elég kellemetlen bringázni :o))

2013. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet...

A legjobb a pálcás, pl: [link]


Én is ilyet használok, bár nekem nem volt furat a pálcarögzitéshez, ezért bilinccsel kellet a villákhoz rögziteni (olyan bilincs, ami eredeti felhasználásaszerint rögziti a kontrafék karját a vázhoz:D, bár nekem Merida RoadRace-em van, szerintem acélvázas vagy alapabb outi bicokhoz nem jelenthet gondott, mivel azokon mindelyiken találsz furatokat:D

2013. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

lehet kreatív megoldásokat találni:

[link]


de amúgy van olyan pálcás sárvédő melyet a vázra lehet erősíteni anélkül, hogy erre való lukra lenne szükség

2013. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

igen, a hasonló megoldások védelme egyenlö a nullával..:D

pont olyan szánalom mint a flakon a nyereg alatt..xd

a csavar nélküli megoldások tényleg jók, csakhogy 16-20ezer per pár (a legolcsóbb topeak is nagykeráron 9, ami bótban kb16), amitől már más a leányzó fekvése...

a nyeregcsöre rögzithetö müanyagok is csak disznek jók, föleg amik szerszám nélkül le-feltehetök..dehát te tudod..:D

2013. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nem tudom, én az idei telet egész eddig kibírtam a tejes dobozzal, egyszer sem értem úgy be munkába, hogy sáros lett volna a hátam, előre is összeügyködtem hasonlót.
2013. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

amúgy 5 perc keresgélés után ezt találtam,

[link]

a 16 ezertől messze van.

2013. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
najo, bringazasfuggo is...mondjuk bringauton, vagy lightosan tekerve lehet hogy véd, de ilyen idöbe is mint a mai, es massiv 35os atlagnal mar megkerdojelezheto a vedelme...
2013. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
najo bocs, en nem szeretek noname-ben gondolkodni....azert mesze van de en 3ert megkapom, es megis inkabb a palcasnal maradok..:D
2013. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35 ös átlagot elég merész állításnak tartom ebben az időben, de amúgy is... főleg egy olyan ember akinek fel kell tennie egy ilyen kérdést, egész biztos nem fog 35 ös átlagot tekerni, arról nem is beszélve, hogy fixire keresi, amivel meg tuti, hogy nem fog...
2013. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

miert lenne meresz???

evi 15-18ezer km meghozza a kondit, es en uton tekerek, nem jardahuszar vagyok, ott meg telen nyaron tarthato...:D

de igazad van, fixivel lehet probalkozni az altalad favorizalt megoldasokkal..:D

2013. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!