Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyi esély van rá?

Mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés
Hogy kezdői bicikliszerelési tapasztalattal összerakjak csupán alkatrészekből egy komplett biciklit? Persze a macerásabb részekkel nem szenvednék inkább elvinném szervizbe pl kerékfűzés.
2012. dec. 20. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát a bicikli nem atomtudomány, de ha nekiállsz mindenképpen mindig mindent amit veszel mérj le többször, és csak akkor vásárolj, ha biztos vagy a méretben, ha valamiben bizonytalan vagy inkább kérdezz, akár itt, de jobb szervizben.


amúgy az első bringa amit teljesen egyedül építettem, ugyan azt a felszereltségű biciklit boltban újonnan megkaptam volna 100ezerért, de annyi mindent elbasztam, elnéztem, hogy mire készen lett jóval 140 fölött voltam, és volt egy fél biciklinyi fölösleges alkatrészem.

2012. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:D Köszönöm a választ!


Hát igen én is ettől félek, de már nagyon sok mindent olvastam hogy biztos legyek az alkatrészek passzolásában, bár így is elbénázhatok valamit de majd meglátjuk.

2012. dec. 20. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
amúgy milyen bicikliről van szó?
2012. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
UMF Freddy 1 a váz
2012. dec. 21. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 15 éves koromban vettem egy használt csepel vázat (1000ft) majd használt kerekeket stb... (29vagyok) az egész megvolt "fillérekből" évekig azt használtam míg egyszer kölcsönadtam az egyik havernak aki részegen hazafelé nem adot elsőbbséget egy autónak, szerencsére neki horzsolásokon kívűl nem lett baja viszont a kerékpárom váza "kissé" elferdült.
2012. dec. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!