Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen BMX bringával kezdhetné...

Milyen BMX bringával kezdhetnék el trükköket tanulni, illetve ezt a sportot?

Figyelt kérdés
Kb 15 ezerért lehet venni valamilyen BMX-et? Nem kell hogy a legjobb minőségű legyen, sőt ennyiért egyáltalán nem tudnám a legjobbat, ezzel tisztában is vagyok. De valami viszonylag jót kapok ennyiért?
2012. dec. 11. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

35 vagyok, tinédzser koromban még nerm volt divat vagyonokért biciklit venni, mai nepig flatlandezem, de annó még egy

[link]

ilyennel kezdtem, nem a biciklin múlik, hanem a gyakorláson, kitartáson és hozzáálláson...

2012. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

azért egy olyan csepel egy vagyon volt akkoriban...

15 ezerért? Hát leginkább bele sem érdemes fogni ennyiért, mert csak az lesz a vége, hogy eltörik a váz vagy a villa alattad és összeszedsz valami komoly sérülést. Kezdőként valami új Mongoose-t vennék, vagy ha már 17 körül vagy akkor nem érdemes már ilyenekkel alapozni, hanem egyből vennék egy WTP-t használtan. Mondjuk egy 2011es justice-ot láttam most testbike-on 55 ezerért, de van már új 2012es is 85 ezerért(OG shop).

Szerintem beszéld meg a szüleiddel, hogy hogyan is lehetne neked valami komolyabb, biztos meg tudtok egyezni.

2012. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!