Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek tegyek még valami...

Szerintetek tegyek még valami világítást a cangára, vagy elég ennyi? ( kép lenn )

Figyelt kérdés

úgy érzem még valami hiányzik a cangáról :D nyereg alatti vázra kéne még valami ?


[link]



2012. szept. 15. 22:15
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"Az enyémen elöl van két qurwa erős kross lámpa(10m-ig simán elvilágít)"


A 10 m azért kicsit kevés. Ha jobban megindulsz, csak akkor látod meg a fát bokrot vagy épp a szakadék szélét, ha már túl vagy rajta, mire bármit tehetnél. :-)

2012. szept. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Nekem ennyi elég. Jók a reflexeim. :D

Meg azért fordítom ennyire a föld felé, hogy így jobban kivilágítja az utat és az autósok is látják.

2012. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Hát, te tudod. Lehet, részben megszokás kérdése, meg aztán azért annál tovább is világíthat, legfeljebb gyengébben. Így mégis fel tudsz készülni, hogy ott valami árnyékféle sejlik, amire figyelni kell.


Egy időben, amikor még nem volt csak a régi dinamós halvány lámpa, akkor igencsak gondban voltam, hogy fogalmam sem volt, mi jön a következő néhány méter után, bokor, esetleg szakadék? Ezért írtam ilyen élesen kiemelve a veszély forrásokat. Ami kimaradt az az egyéb forgalom. De bármilyen jármű is jön az ki van világítva normális esetben. Viszont már jártam úgy, hogy még a gyenge lámpa időszakában kivilágítatlan fekete biciklit értem utól az út szélén és utolsó pillanatban kellett vészfékeznem, nehogy belefussak a sötétben.


Nekem most 50-100 métert világít előre országút szélességben és az nekem is elég. :-)) Igaz, nincs éjszakai hangulat tőle, inkább közel nappali az éjszaka a sötét erdő közepén is! :-) ..főleg ha a fejlámpát is használom, mert ahova nézek akkor mindenhol világos van, az tényleg pont olyan mint nappal.

2012. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!