Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit csináljak vele? Megőrülök...

Mit csináljak vele? Megőrülök már tőle-.

Figyelt kérdés

A nyerget már megemeltem annyira hogy kényelmes legyen a magasság(ami feltört persze...). De a kormányt nem tudom..magasabban vagy alacsonyabban legyen a Montin mint a nyereg?

Mert hol a könyököm ,hol a csuklóm megy szét...főleg amilyen utak vannak..


A másik , hogy milyen nyerget javasoltok :keményebbet vagy puhábbat?(férfivázas bringát van)mert nagyon tör, és nagyon fáj már..


22L


2012. szept. 4. 17:26
1 2
 11/11 -Fremen- ***** válasza:

Szerintem a fő gond ez, hogy az utak minősége gyatra. Egy 10-15 cmes kátyúval nem tud mit kezdeni egy merevvázú bringás, kivéve ha tud ugratni, és az akadályt megelőzően és utána is jó minőségű az út. Valóságban meg egyes helyeken inkább úgy működik, hogy folyamatos rázásnak van kitéve a bicikli, ami mellett kb mindegy, milyen ülésed/foteled van, bizonyos sebesség felett csak a rugózás képes csillapítani.

Bizonyos idő után tökéletes úton is mindegy, milyen a nyereg, mert elülöd az alsó részed.


Ha gondolod, vehetsz egy olcsóbb összteleszkóposat, 30-40 körül már használtan kapsz (van ahol újonnan is), ha nem akarsz költeni rá, akkor próbáld ki valakinél, mennyivel másabb, mint a merev váz. Viszont az ilyeneket fogyóeszközként kell kezelni de ha évente veszel is egy újat, akkor is 10-20 bringát veszel annyiból, mint egy új középkategóriás xc, 10 év alatt meg lesz időd gyűjteni egy normálisra.


Országútikat meg már 15 körül is találsz használtan.

2012. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!