Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenység? SOS! Megőrülök...

Féltékenység? SOS! Megőrülök tőle?

Figyelt kérdés
Párom féltékeny a saját öcsémre. Mi 25 évesek vagyunk, öcsém meg 16. Sokat szokott nálunk lenni, mostanában kicsit többet mert épp egy szerelmi bánaton próbálom átsegíteni. Párom sokat dolgozik, általában csak akkor van itt öcsém mikor a párom dolgozik. de mégis féltékenykedik mert sokat vagyok vele. Betegesen már azt is kitalálta hogy öcsém haverjainak biztos mutatok egy két "trükköt" mert hát biztos kíváncsiak... Pedig nekem a párom volt az egyetlen pasi az életemben, eszembe sem jutna ilyen hülyeség! Már egy párszor megmondtam neki hogy felejtse el ezt az egész hülyeséget, de mindig ha összeveszünk mindig felhozza... Mit tegyek? Legyek kevesebbet az öcsémmel? Pedig csak akkor van itt ha párom dolgozik. két gyerkőcünk van, itthon vagyok velük. Barátnőm nincs, igazából öcsém a "legjobb barátnőm". Neki mondok el minden hülyeséget, vele pletyizünk és ha kell eljön velem vásárolni is. Szóval úgy gondolom, ha nem öcsém lenne hanem egy barátnő ő is ugyanennyit lenne velem. Arra is féltékeny lenne?
2012. jún. 25. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy önbizalom hiányos, de bocsáss meg, hülye köcsög a férjed, ha ezt feltételezi rólad. Agyára ment a sok munka?
2012. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt akarta mondani ezzel valami nyakatekert módon, hogy vele nem foglalkozol eleget. Vagy elment az esze.
2012. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne légy kevesebbet az öcséddel,sőt,örülj,hogy ennyire jóban vagytok.Párod meg,hát nem tudom mit írjak rá....Majd rá jön,hogy nincs oka féltékenykedni a saját öcsédre..
2012. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne engedd a napra többet.
2012. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2012. jún. 25. 09:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Amiről nem tud, az nem fáj. Ha az öcsi tényleg csak akkor van ott, mikor dolgozik a férjed, akkor nem kell neki elújságolni, hogy megint nálatok lebzselt. Szerintem részben ez is okozza a problémát, hogy felteszem, betegesen sokszor hozod témába az öcsédet. Próbáld meg, hogy egyszer sem említed meg semmi kapcsán sem.

Egyébként az sem elképzelhetetlen, hogy az szúrja a párod szemét, hogy az öcsédet is eteti - tekintve, hogy mindig nálatok van, gondolom eszik is, iszik is. 1-1 alkalom nyilván nem gáz, de ezt esetlegesen mindennap, az már tényleg felháborító is lehetne, elvégre nem volna kötelessége etetni az öcsédet is melletted meg a 2 gyereketeket.

2012. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne hanyagold az öcsédet. Nagyon kevés az ilyen jó testvérség, nem szabad hogy megcsorbuljon. Valószínűleg a párod úgy érzi keveset foglalkozol vele, és ezért ilyen. Vagy kérdezd meg konkrétan mi a baja, mert ez gyerekes buta viselkedés amit csinál,de biztos van valami oka rá. Az elvileg jó megoldás lenne, hogy ne tudja a férjed ha ott az öcséd, de akkor meg jön a hazudozás és esetleg lebukás, ami meg már tényleg hülyén jönne ki. Légy egyenes és kérd meg a férjed mondja meg mi a baja, de az öcsédet csesztesse.
2012. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne beszélj neki sokat az öcsédről. Ha dicsérgeted az öcsédet előtte, ne tedd. Én azért vagyok féltékeny, mert a párom poénból megjegyzi a legrondább lányokra,h "hmmm". vagy arra aki tudja, h b.ssza a csőröm. De nekem meg alig mond magától szépeket. pedig tudom,hogy szeret és szépnek tart,csak nem érzi fontosnak kismilliószor mondogatni :)
2012. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!