Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnem a paromat meglepni...

Upstairs kérdése:

Szeretnem a paromat meglepni egy igazan jo versenykerekparral. Melyik a legjobb marka, amit batran mertek ajanlani? Azt tudom, hogy 60-as meretu kell neki. Mire kell meg figyelnem? Az USA-ban elunk.

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
USA-ban a Trek a legnépszerűbb. Minden viszonylatban ott van a toppon!
2012. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Krisz85 ***** válasza:

SZia,


Kérdés milyen szinten nyomja.


Legjobb márka: nincs legjobb: a legnevesebb márkák nem fontossági sorrendben


Trek,

Scott

Specialized

Cannondale


Olasz márkák:

Bianchi

Pinarello

Willier

Giant

Cube

Merida


Kérdés hogy karbonvázast vagy acél, a karbon merevebb, könnyebb de drágább is. Igazából semmire max arra h pedált is vegyél hozzá :-))


A trek nem rossz valóban, ráadásul a specializeddel együtt örökélet garanciális a váz a regisztráció során, és így ha nem esésből reped a váz, tehát gyári hiba akkor az éppen aktuális évi modell legújabb vázára cserélik ki Neked.


kb. ennyi amire figyelned kell.

2012. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én eddig amiket próbáltam: Scott, Specialized, Trek és Merida. Nekem a Merida volt ami legjobban bejött, de szerintem mindenkinek más.
2012. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bianchi
2012. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért ez nem ilyen egyszerű!

Rengeteg kerékpár tipus van.

Városi, országúti, dirt, mountain bike, cross, fitnes, trecking...

2012. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mountain bike, cross, fitness biztos nem kell(ene):)Otthon napi 30-40 km-t tekert orszaguton..
2012. szept. 5. 18:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ezt venném.

Országúti vázgeometria, és felszereltség, de egyenes kormánnyal. Karbon vázzal, majdnem csúcs Shimano felszereltséggel.


[link]

2012. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!