Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szálkásításhoz és edzéshez...

Linkoln kérdése:

Szálkásításhoz és edzéshez aházitej tényleg nem a legjobb italválasztás?

Figyelt kérdés

Szagyon szeretem a házitejet, és hol táplálónak meg fehérjedúsnak tüntetik fel, hol meg fikázzák.

Edzés szempontjából viszont inkább a "zsír"-t emelik ki belőle.


2012. jún. 4. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen tej nem jó a tejcukor és tejzsír miatt. Testépítők nem fogyasztják. De te ezt nem fogod elhinni hiába tennék ide cikkeket, tehát úgyis inni fogod.:)
2012. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Éles elméd van, de egyébként hajlok minden elképzelésre, észérvekkel pedig tényleg meggyőzhető vagyok.
2012. jún. 4. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Ok, majd holnap teszek be cikket, mert most telóról írok, de gondolj bele, hogy 1 liter tejjel beviszel házitejnél kb. 40g tejzsírt és 36g tejcukrot teljesen feleslegesen. Ha proteint iszol edzés után és tejbe tennéd annak is rontaná a felszívódását. Azt mondom, hogy tömegelésnél kevés belefér, de szálkásító diétába nem.

Innentől te döntesz, nekem mindegy.:)

2012. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát túl nagy az ára és kevés az értéke, így nem éri meg.
2012. jún. 4. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Szálkásításnál tuti nem jó a tej, de amúgy sem.
2012. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 clint ***** válasza:
"soha nem iszom tejet, nem vagyok macska" Arnold Schwarzenegger
2012. jún. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tekintve a tejcukor az egyik legrosszabb cukor és mivel a borjuknak készült így irreálisan nagy inzulinválaszt produkál, ami nem tesz jót a hosszútávú egészségnek. (hiperinzulinizmus-->metabolikus szindróma-->cukorbetegség, szív és érrendszeri megbetegedések)
2012. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!