Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik Budapest legjobb...

Melyik Budapest legjobb kerékpárüzlete, kerékpárszervize?

Figyelt kérdés
Gyakran kerékpározok Budapesten, és amikor problémám van, vagy kell vmi mindig a legközelebbi kerékpárboltba megyek be. De sokszor nincs a boltban ez, nincs a boltban az. Melyik/melyek azok a boltok, ahol többségében azonnal ki tudnak szolgálni? köszi az infót

#kerékpárüzlet #kerékpár-szerviz #kerékpárbolt budapest
2012. jún. 4. 15:39
 1/4 anonim válasza:
2012. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]


Előző voltam

2012. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisz85 ***** válasza:
a magyar árukészlet nevetséges, ha jó az USD és az EUR, mondjuk nem most, mert most sz*r, akkor www.chainreactioncycles.com pl sixsixone kesztyűt abból a fajtából amit én rendeltem itthon nem is volt, de amikor még tartottak 9500 ft volt, 3000 ft ért vettem erről az angol oldalról két nap alatt megjött postai levélként, jah és ebben benne volt a szállítás, igaz az USD a béka feneke alatt volt akkor.
2012. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 teve22 válasza:
Szerintem az Erőd kerékpárbolt: erodkerekparbolt.hu
2014. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!