Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Acél váz "festése"?

Acél váz "festése"?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy acél vázas biciklimet a fémig csiszolás után csak lelakkoznám, így teljesen natúr színe lenne. Lehetséges? Csinált már valaki ilyet? Tippek,ötletek,tanácsok vélemények jöhetnek :)

2012. jún. 27. 10:50
 1/6 dirtboy ***** válasza:
csúnya is lenne meg le is jönne róla a lakk.
2012. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Homokfúvás és utána lakk?
2012. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A lehető legolcsóbban szeretném megoldani, így a homokfúvás nem jön szóba :D Közben arra gondoltam, hogy először áttetsző alapozóval fúnám be a vázat. Ez nem segítene?
2012. jún. 27. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:

a porfestés sem túl drága, csak mondjuk, ha nem pesti vagy akkor nehezen megoldható... a másik, hogy mindenki ajánlgatja, de kérdem én minek ha sokkal jobban a szívedhez nő az a kerékpár ha mindent te csinálsz rajta... nagy nehezen találtam egy videót, és mindig így festem a bicókat, itt ugyanazt festem át évente kb 4 szer évszakhoz, hangulathoz igazítva:P


http://www.youtube.com/watch?v=lXpTqT6C67s


sima átlátszó festékkel még nem láttam sosem, biciklit, de az egyik haveromnak átlátszó foszforeszkálósra van festve, nappal ocsmány éjszaka meg totál neon zölden világít...


tessék itt egy kép ami szerintem gyönyörű és semmi festék nincs rajta:

[link]

2012. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A gyári festéshez nem érdmes hozzányúlni,ha meg mégis megcsinálod akkor a natur lakkozás nem lenne szép,se tartós.Ha van időd menj el egy autofényező műhelybe,és kérdezd meg mennyiért fujnák át a bringát, ebből mennyi az anyagár,és meg fogsz döbbenni,mert egy valamire való festékből 2deci kb 10000 huf.Ha házilag akarsz festeni,akkor a hammerite-ot ajánlanám,de ha nem kompresszorral fújod akkor nem lesz szép.
2012. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
spray el is szép, csak figyelni kell nehogy megfolyjon a festék, előtte gyakorolni kell picit... ha autófényezőhöz viszed, vigyázz és a középcsapágynál mindenképpen szigeteld le valamivel előtte a menetet valamivel mert ők általában ezt nem teszik meg... amúgy nem tudom, biciklifelújításnál mi ez a para, hogy csak porfestés, meg kompresszor meg stb... egy régi acélvázas biciklit festhetsz akármivel, aki ért hozzá úgyis meg fogja mondani, hogy az egy sz@r régi acélvázas bicikli...
2012. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!