Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik az erősebb? Acél vagy...

Melyik az erősebb? Acél vagy alufelni?

Figyelt kérdés

Üdv!

Van egy régi, német országúti bicajom, jó kis békebeli, dögnehéz acélfelnikkel. Pesten használom, nem éppen kímélő üzemmódban, így most már elég szép nyolcast produkálnak.

Most gondolkodom rajt, hogy könnyítés céljából lecseréljem-e őket alufelnikre, de aggódom, hogy bírni fogják-e a kiképzést. Valami olcsó, belépő szintű, vagy használt felnikre gondoltam.


2011. jún. 25. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
én ezt használom: [link] és hihetetlen erős! megéri a pénzét!!! xc és dh módban nyomom vele kb másfél éve!
2011. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
(első) de szerintem komplett kereket vegyél mert a küllők befűzéséhez kell érteni! ez is jó (komplett kerék): [link] amúgy pénzben kb mennyire gondoltál? nyúzni csak a kb a 30,000 fölöttit lehet, persze biztos van egy két kivétel!
2011. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
(első) szóval mindenképp alumíniumot vegyél mert egy minőségi alumínium felninél nincsen erősebb :DD
2011. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Uhh, köszi a válaszokat, hát azt gondolom, hogy ezek a felnik bírják a strapát, de az egész biciklit 7000Ft-ért vettem, sokkal többet nem szeretnék költeni az egész mulatságra.

Mondjuk egy ilyenre gondoltam:

[link]

2011. jún. 25. 17:08
 5/8 anonim ***** válasza:
értem. hát nem szólok bele, de nem véletlenül kerülnek ennyibe és tudom hogy tudod, de azt mondtad olyat szeretnél ami strapa bíró, amit linkeltél azt nem ismerem úgyhogy... nem tudom véleményezni.
2011. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
küllőkulcsot vegyél inkább. akkora súlykülönbség nincs az alu meg az acél között felniben.
2011. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem veszem személyeskedésnek .-.
2011. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor marad az acél, legalább edződöm :)

Tesómnak hasonló biciklije van, a váz ugyanaz, csak neki alumínium kerekek (felni és agy, meg vékonyabb gumik) és hajtókarok vannak rajt és az övé pehelysúlyúnak érződik az enyém mellett (enyém 15, az övé 12 kg).

2011. jún. 26. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!