Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez a bicikli fiús?

Ez a bicikli fiús?

Figyelt kérdés

[link]

Mondanátok véleményeket róla megéri az árát ?

Ja és mondanátok jó fiús bicikliket hasonló árban max 35.000


2012. máj. 2. 18:07
1 2
 11/20 claidheamohmor ***** válasza:
Jól írták előttem, ez egy kotú. És ez igaz minden harmincezer forintos összteleszkópos vacakra. Legalább merev vázasat vegyél, ha csak ennyit tudsz rászánni.
2012. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 claidheamohmor ***** válasza:
Amúgy a képről is látszik, hogy váltós, de ennyi pénzért nem kapsz jót. Csak szopni fogsz vele, ezt garantálom.
2012. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 claidheamohmor ***** válasza:
Mi a f@szom az a "forgó fogantyú" ???? Nem tán a marokváltóra gondol az eladó? :XD B@szki, ahol így árulnak biciklit, na ott nem szabad venni :P
2012. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

10-dik rossz a link

nem szeretnék merev vázasat

2012. máj. 3. 14:31
 15/20 Linkoln ***** válasza:

Szia.

Nem akarom elvenni a kedved, az az igazság hogy bicaja szinte mindenkinek van. És az összteleszkópos a legdivatosabb, ezért a tömegszargyártók ráálltak z összetelós fosok összerakására. Szépek.

Évekig kibírják, aztán ha nincsenek erősen karbantartva egy halom ócska vas lesz.

Komoly kerékpározásra, évi sok ezer kilóméterre ezt nem javaslom, de merem feltételezni, hogy neked csak arra kell h legyen egy biciklid, arra meg megfelel, letudsz menni vele a boltba stb.

Azzal meg h használt neked nem kell, annyit h ez nem autó, ha egy jól karbantatott bringát megnézel h rendben van e nem lesz 1millió relytett baja, használt bicó jó bicó hogyha olcsón kell minél jobb.

2012. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem rosszból de ennél még egy falusi öreg orosz kerékpár is jobb. Ezen ami 3 hónapon belül biztos el fog romlani: Váltó, teleszkóp. A teleszkópod 3-4 hónap után folyamatosan nyekeregni fog és azzal nem fogsz tudni mit csinálni. Váltót nem érdemes rajta cserélni, mert drágább lenne a váltó, mint maga a bringa. A az első teleszkóp meg se moccan. 120kg terheléssel próbáltuk tegnap egy pont ilyen bringának az első teleszkópját megmozdítani...sikerült 2cm-t és közben fél éves bringa volt. Valamint a hajtókar is le fog érni minden kanyarban...
2012. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 claidheamohmor ***** válasza:

Azt hiszem, hiába beszélünk. Már eldöntötte, hogy megveszi, most igazolást keres rá. Tudod, mit kedves kérdező: vedd meg, aztán majd rájössz, hogy kidobott pénz volt. Mi szóltunk... :) Városban elmegy az, falun meg nem nézik, legfeljebb a tönkrement rugóstagjaidad majd fixre hegeszti a faterod, a törött műanyag szarokat meg majd ledobálod róla. De akkor is összteleszkópos, lehet majd rajolni a többi 14 éves előtt.

("Dik mán! Rugós bicikli!")


Ui.: A konkrét kérdéseidre még egyszer és utoljára válaszolva:

1. Fiús (gyerekes, nem pedig férfias)

2. NEM éri meg az árát

3. Jó bicikliket tudunk hasonló árban, egysebességes, acélvázas, használt városi cirkálókat. Összteleszkóposat nem.

2012. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van minden előttem hozzászólónak

Ez egy rakás szar

Mutat 2 hónapig utánna szétthull. Addig is nehéz lesz tekerni mint állat. Vegyél egyett használtan neten, német lomosnál 20-30 ezer ért nagyon jók vannak. Én sem vagyok nagy szakértő de valamennyire értek hozzá. Több laikus ismerősöm beleugrott ilyesmibe egy szezont használták és annyi.

Megértem hogy tetcik de szar.

Ne ragaszkodj az ösztelóshoz.

Használtan vagyél jó állapotu minőségibb gépet

2012. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem megnyitja, de akkor keress rá, hogy bikemag hiper horror - made in gagyisztán

10. voltam

2012. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 claidheamohmor ***** válasza:
Akkor belinkelem én is :) Nekem megnyílik: [link]
2012. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!