Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez mien járgány és mennyibe...

Ez mien járgány és mennyibe fály egy ilyen?

2012. ápr. 24. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
egy helyesírási szótárba
2012. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Inkább rácigáld odalent azt az izét...tudod...dehogy tudod.

Lehetőleg értelmes válaszokat kérek a KÉRDÉSEMRE, a gyökerek kíméljenek:)

2012. ápr. 24. 13:20
 3/9 Zakathol ***** válasza:
100%

Mondja a videóba is - pedig nem tudok németül - de ha felmész a weboldalra ami a videón is látszik nyilván rájössz, hogy van magyar forgalmazó is weboldallal, onnan továbbkattogva megtalálod, hogy Rekumbens - fekvőkerékpárnak hívják, és bőven 2-300.000 jó magyar forint környékén indul az áruk.

Ügyes voltam?

2012. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zakathol ***** válasza:
A videón lévő példány, most nézem hogy 800.000-től kezdődik, de van 1.2milláért is. Nem rossz :D
2012. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jelen pillanatba nincs hang a gépemen.

És mivel nem az adófizetőpolgárok vérét szívom asszem ez csak egy távoli álom marad:)

kölcsönözni lehet ilyet?

2012. ápr. 24. 14:05
 6/9 claidheamohmor ***** válasza:

Tricikli, trike. Nekem személy szerint jobban tetszik a tadpole elrendezés (elöl kettő, hátul egy). Régebben érdekelt a téma, de mostanában nem lesz ilyenem, mert iszonyat drágák. Tájékozódni én is csak a netről szoktam ebben a témában, erről és rekumbensekről magyarul például az Annyira Más Bringabolt honlapján lehet. (a boltban állítólag ki is lehet próbálni)

(ja, az ly-t a "milyen"-be tedd, a fáj meg pontos j. Ez szúrja a többiek szemét. Az enyémet is :D. Bocs.)

2012. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 claidheamohmor ***** válasza:

ja, most nézem: delták 800.000-től 2,5M-ig, tadpoleok 500.000-14M között. :P

Kölcsönzésről sokat nyilatkozni nem tudunk, míg nem írod ki, hogy melyik városban érdekel.

2012. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Székesfehérvár
2012. ápr. 24. 21:18
 9/9 claidheamohmor ***** válasza:
Hát passz. De neked közel van Pest, és az AMbringa :)
2012. ápr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!