Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért baj az, hogy légkürt...

Miért baj az, hogy légkürt van a cangámon és nem csengő?

Figyelt kérdés
nem értem ugyan olyan hangjelző berendezés csak kicsit nagyobbat szól :D
2011. dec. 20. 00:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettő. Gyalogos, bringás ellen csengőt használok, autós ellen meg légkürtöt. Ennyi. Csak meg kell szokni, persze volt már, hogy véletlenül egy bringás kollégára a légkürtöt nyomtam meg, mert kacsázott előttem jobbra-balra. Azt viszont nem vettem figyelembe, hogy fixivel van és skidelt egy jót. A Pirosnál elnézést kértem tőle.
2011. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

gyalogosokra nem szoktam inkább 1-2 autósra aki meg is lepődik hogy mi a f.sz :) gyalogosra max akkor ha messze van és akkor észreveszi hogy jövök .


am ilyen :


[link]


[link]



am most még akarok egy kék vagy piros led csíkot a vázra végül is itt a karácsony :)

2011. dec. 20. 20:20
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát...Nekem 1 van a kormányon, azt is hallani szerintem elég jól. Nem még 2-t. Ja, és ne csinálj belle karácsonyfát!
2011. dec. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
akkor nem lesz led szalag :D
2011. dec. 21. 16:37
 15/16 A kérdező kommentje:

ma 06:59

képet kérhetek ? neked milyen ? :D

2011. dec. 21. 16:43
 16/16 anonim ***** válasza:
Airzound az egy légkürt ;)
2014. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!