Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van csengő a kerékpárotokon?

Van csengő a kerékpárotokon?

Figyelt kérdés
Én mostanában direkt figyelem, utcán, kerékpártárolókban. Eddig kivétel nélkül egyen sem láttam.
2011. máj. 19. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nincs:D milyen idétlen lenne már rajta:D ráadásul nem jó semmire
2011. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nekem sincs, viszont azzal vitatkoznék, hogy nemjó semmire, mert a sok barom gyalogos legalább észreveszi amikor jössz.
2011. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A sok barom biciglis meg tudna csengetni és az ember nem lépne véletlen elé. Arról, nem is beszélve, hogy ha nagy sebességgel belemész "sok eszű" valakibe meg is halhat, de halt már meg igy biciglis is.
2011. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nyugalom fiam, tudod akinek nem inge...

nem az összes gyalogosra mondtam, csak tényleg a barom fajtára akinek mindig középen kell menni, ha széles a járda vagy kerékpárút(!) akkor meg 6an egymás mellett. A kerákpáros pedig sokkal nagyobbat esne egy esetleges ütközéskor, szóval minden esetben az elkerülés a célunk, a gyalogosoktól is csak ennyit kérünk.

2011. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Nekem van és elkötelezett cangás is vagyok, de sajnos csak azért vettem, mert úgy tudom kötelező. Amúgy semmit nem ér, a gyalogosok fel vannak háborodva, ha rájukcsengetek, konkrétan krva anyáznak még akkor is, ha ők mennek a biciklis úton, az autósok mert sz.arnak a torkomra, nemhogy a csengőm zaklatná fel a lelkivilágukat. Sajnos a cangásoknak sehol nincs helyük :( Brühühü
2011. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
20:39 A legjobban én a mamákat szeretem, ők következetesen középen mennek és mikor jobbról kerülnéd őket, akkor jobbra húz a szatyor, ha balra kerülnél, akkor természetesen balra. Én mindig csigalassúsággal előzöm őket hátulról, mert utána én vagyok a szemétláda.
2011. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Lehet, hogy idétlennek tartják, de akkor is kötelező a csengő a kerékpárokon. Sőt, csak csengőt lehet hangjelzésre használni a forgalomban, szóval semmi dallamkürt, duda, meg ilyesmi nem engedélyezett.
2011. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, azért kérdeztem pontosan, mert elvileg kötelező. Nekem sincs még. Pedig tekerek már egy pár éve, eddig sosem hiányzott.
2011. máj. 19. 21:50
 9/16 Dymo ***** válasza:
Nekem van,de csak azért hogy nehogy megbüntessenek. Életemben nem használtam még.
2011. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincs csengőm, de van szájam, azzal meg bármilyen hangjelzést tudok adni (járdán nem megyek, az út szélén álló és elkötelezetten jobbra néző gyalogosok esetén viszont szoktam alkalmazni. Udvariasabb is, mint csengetni.) Különben se férne el a kormányon, a két lámpa fontosabb. Esetleg a nyeregcsőre rakok majd fel egyet, ahogy itt valaki korábban javasolta.
2011. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!