Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van csengő a kerékpárotokon?

Van csengő a kerékpárotokon?

Figyelt kérdés
Én mostanában direkt figyelem, utcán, kerékpártárolókban. Eddig kivétel nélkül egyen sem láttam.
2011. máj. 19. 20:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem van, városban intenzíven használom napi szinten. Úgy állítottam be, hogy a mutatóujjam szinte mindig majdnem rajt van. Nem szeretek én beszólni, csengőt jobban szeretem. Mondjuk én már túlzásban is viszem, mind két oldalon van csengő. Kis apróság, ami amúgy is kötelező.
2011. máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
régen volt csengőm, de a gyalogosok kb. le se szartak, most már komolyabb bringám van, így nem volt szériatartozék rajta, de egy erélyes "HÉJ" kiáltással mindig tudom jelezni, hogy útban van az illető.
2011. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

22:03! Én írtam korábban, hogy nekem nem nagyon férne már el a kormányon. Az egyik válaszban nekem is azt írták, hogy tegyem a nyeregcsőre.

Most már az is kezd zsúfolt lenni. Gyárilag volt rajta egy konzollal szerelt prizma. Azóta vettem rá hátsó lámpát. Most jönne még oda egy csengő. Olyan már így is, mint egy karácsonyfa. Még szerencse, hogy magas vagyok, ezért ki kell húznom a nyeregcsövet a maximumig, így van rajta egy kis hely.

2011. máj. 20. 07:38
 14/16 anonim ***** válasza:

én használom néha a csengőt,de akkor meg azért szólnak be a gyalogosok h mit csengetek az ő járdájukon,meg vágnak arcokat..oké néha muszáj a járdán mennem bevallom,mert vannak olyan útszakaszok, ahol nem szívesen megyek bele a forgalomba,ez van..

És IGEN elég sok a bunkó gyalogos(persze ez nem csak rájuk vonatkozik,biztos van bunkó biciklis is),mert ahelyett hogy arrébb menne egy centit muszáj beszólnia valamit.Olyan lassan megyek már a járdán, hogy majdnem eldőlök,de azért muszáj megjegyeznie, hogy ez nem bicajút..mintha nem tudnám,tudom hogy nem bicajút,de még nem akarok meghalni a száguldó autók között.

Ja és,egyenlőre még egy rendőr sem szólt, hogy miért megyek a járdán,pedig már párszor összefutottam velük.Lehet szerencsém volt nem tudom,de szerintem ők is tudják,hogy elég veszélyes az autók közt bicajjal.Meg, hogy nem 30 -al megyek a járdán,hanem kb gyalogos sebességgel.

2011. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nincs és nem is lesz,nem illik a verseny cangámra.
2013. júl. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sz@rra se jó. Tudod mit vegyél rá? Légkürtöt, na azzal asszem,hogy dudálsz egyet, és már nincsenek a bicikli úton...Persze rendőrök előtt ne igen használd, mert nem igazán örülnek neki...
2014. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!