Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 1 colos nyakú menetes telót...

Szaszdave kérdése:

1 colos nyakú menetes telót budapest merre lehet venni?

Figyelt kérdés
Suntour m2025-re gondolok vagy valami hasonlóra max 8000 Ft-ért. Ha tudtok olyan helyeket írjatok, ahol tényleg van raktáron mert már az összes webshopot megnéztem.
2011. dec. 14. 18:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs Budapesten
2011. dec. 14. 18:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyat nagyjából sehol. Ha szerencséd van még a bikemag aprón találhatsz még jó állapotút, de használtat.
2011. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 z o l i ***** válasza:

Ha minden igaz van valahol elásva egy Sync telóm, canti-fékes konzollal, ezüst színben, kb. 60mm-es úttal. Amennyiben érdekel írj priv-et.

Ahogyan Z.O.L. is írta talán aprókon, esetleg régi vágású (ahol még foglalkoznak használt holmikkal) bringaboltokban érdemes körülnézni.

2011. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már nézegettem pár boltban, pl. a Hugo-Sport bolban a kálvin téren lehet még kapni suntour xct-t 16-ért colos nyakkal de az már nekem drága. Meg pár darabot az m2025ből is mindig hoznak március elején csak lemaradtam róla, aztán arra gondoltam hátha van ilyen elrejtőzve valamelyik boltban. De mindegy akkor megvárom a márciust :) addig meg hátha...
2011. dec. 14. 23:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!