Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti 26 colos kerék?

Országúti 26 colos kerék?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos de a legtöbb országútiba 28 colos kerék van.A régebbi fajtákba,de az újakba is 28-as?Az lenne a kérdésem igazából hogy 26 os méretű országúti kerék van?mert venni készülök bringát és mint ha abba az lenne.Egy régi bicikli nem új.Ha 26 os van benne számít valamit?vagy ez még gyerekméret?de akkor is ha 26 os találok ugyanúgy új felniket tudom újítani stb stb?vagy ritkább találni ilyen felniket?
2011. aug. 9. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:

26 os felnire nincs vékony gumi, ezek nem országútira valók, hanem terepre, mtb-re.


szal 26os outi kereket nemnagyon fogsz találni.

2011. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És 27 colos felni? az a szabvány kerékméret nem?vagy a 28?
2011. aug. 9. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:

nincs szabvány kerékméret. pont, hogy tiszta kaotikus a kerékméretek elnevezése.


országútira 622 vagy 700-as felniket raknak, montira 559-est, ez felel meg a 26os keréknek.

2011. aug. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem,köszi a választ-válaszokat
2011. aug. 10. 11:10
 5/7 Cvitamin ***** válasza:
Létezik 26 colos országúti felni, belső, gumi is, régen nagy divat volt. Pl. triathlon bringák, vagy időfutamon kisebb első kerék. Lehet kapni még mindig új gumit rá, csak a boltosok többségének lövése nincs a létezéséről.
2011. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cvitamin ***** válasza:
Ja és a 622 a felnire, 700 meg a gumira vonatkozik.
2011. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 27 a régi "szabvány" méret, picit nagyobb (igen, nagyobb) mint a 28-as. Lehet még kapni, de én igyekszem elkerülni, lehet vele szívni rendesen. A 26 meg a szokásos monti méret, de láttam már gyerek országútit 26-os kerekekkel, nagyon aranyosan nézett ki.
2011. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!