Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha a boltban vásárolok egy...

Ha a boltban vásárolok egy kerékpárt azt érdemes (szükséges) átnézetni szakszervízben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, hogy ha 40el josz le egy lejton ne essen ki a kereked
2011. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felesleges arra még külön is költeni. Ha megkéred az eladót akitől veszed szívesen át nézi.
2011. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kerékpárboltban veszed nyilván átnézik, beállítják stb. Ha tacskó, ósan és hasonló helyen veszed akkor nem, de ott nem is szabad bringát venni.
2011. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ha kerékpárszaküzletben veszed akkor természetesen nem ha egy útszéli viskóból akkor igen. : D
2011. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 GiliMumus válasza:
Én szakboltban vásároltam a MTB kerómat. Ott a vevő minden kívánságát teljesítik. Útrakészen lehet átvenni a járgányt és még kötelező átvizsgálás is van.
2011. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha bicikliboltban veszed, akkor nem, de ha hipermarketben vagy egyéb helyen, akkor igen. Bár én ez utóbbiban kapásból nem vennék bringát...
2011. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az attól függ h milyen üzletbe veszed mert pl ahol én vettem ott átnéztek rajt váltót féket stb szal ha nem nézik át akk érdemes átnézetni! de én azt mondom ahol nem nézik meg olyan helyen nem érdemes venni mert az akk csk olyan is
2011. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!