Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Terepezéshez feltétlenül...

Terepezéshez feltétlenül szükséges a kesztyű? Illetve, hogyan tanulhatnék meg ugratni?

Figyelt kérdés
El akarok kezdeni terepezni(erdei utak-ösvények), bringa már van hozzá. Az lenne a kérdésem, hogy muszály ujjas kesztyű legyen vagy jó az ujjatlan is? Mik az előnyök-hátrányok? Illetve, hogy tanulhatok meg átugrani 1-2 kisebb fatörcset, sziklát, árkot stb.? Köszönöm.
2011. máj. 12. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

sajnos ugrani én se tudok

de szerintem ha lehetőséged van rá akkor mindenképp szerezz be kesztyűt mert főleg nyáron megizzzad a keszed és akkor elég veszélyes bicajozni

tehát szerezz be kesztyűt

2011. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vadmeggy ***** válasza:

Szerintem ha nem csak DHzol, hanem tekersz is, akkor a kesztyű zavaró lehet, mert beleizzadsz, de valakinek így kényelmesebb.

Egy jó markolat szerintem többet ér, mint egy kesztyű.

Én két éve terepezek elég keményen és soha nem kellett kesztyű. A kesztyű szerintem inkább véd, mint a fogást segíti.


Meg kell tanulnod bunny hopozni talajon és ha ott megy akkor próbálkozhatsz terepen is. Én nem mertem még erdőben beadni, mert 40 el lefelé egy elrontott bunny nagyon fájdalmas :D. Én a kisebb fatörzsökön csak áthúzom az elsőkereket és reménykedem hogy nemtöri ketté a hátsó felnimet

2011. máj. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!