Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Örülsz, hogy Evans megnyerte...

Örülsz, hogy Evans megnyerte a Tour-t?

Figyelt kérdés
:) Én naqgyon!
2011. júl. 23. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
egész pontosan miért számít, hogy melyik hülyére doppingolt robotember fut be elsőnek?
2011. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

zoligyerek koxolj be és mutasd meg mit tudsz.

Talán utolsó esélye volt, megérdemelte. Normális csapat nélkül nagy teljesítmény.

2011. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ezzel a logikával egyetlen olimpiai dobogós helyezett, villágbajnoki helyezett, (bármilyen sportágban)

a labdarúgás semmilyen neves kupája, semmi nem számít!


Ha egy mákszemnyit is értenél hozzá, tisztában lennél vele, hogy pont a rengeteg lebukás, meg ellenőrzés miatt a kerékpár az egyik legtisztább sport.

Ha 1% annyi doppingszer lenne bennük, mint egy NFL, NHL, labdarúgó, úszó, atléta - sportolóban, egy életre eltiltanák őket.

Ha valakit nem érdekel a sport, (mert logikusan, akkor semmi nem érdekel) minek kell egyáltalán ide írni???!!!

2011. júl. 23. 17:48
 4/13 A kérdező kommentje:
elsőnek szólt.
2011. júl. 23. 17:50
 5/13 WBTBWB ***** válasza:

Schleck-fan vagyok, úgyhogy most magam alatt vagyok, ezért 1 évig nem nézek semmilyen bringaközvetítést. :(

A kox-kérdéshez pedig annyit fűznék hozzá, hogy ami élsport, ott a döntőben nincs tiszta résztvevő. Nem tudják kimutatni, illetve a különféle versenyek már nem is a sportolókról szólnak, hanem a mögöttük álló profi orvosi stábról, hogy ki milyen szert ad be a versenyzőjének, és azt hogyan tudja kimosni a szervezetéből úgy, hogy ne tudják aztán kimutatni... Nekem ne mondja azt senki, hogy csupán edzésmunka eredményeképp letekernek napi 200-220km-t, 3 héten keresztül, minden nap 40-es átlaggal... Lehetetlen! Ne mondja senki, hogy egy ember, akármilyen adottságokkal is bír, 9.58 alatt futja a 100m-t... Ne mondja senki, hogy egy olimpián egy ember képes 8 különböző úszószámban is aranyérmet nyerni, csupán néhány nap alatt!!! Aki azt mondja, hogy ez lehetséges szer nélkül, a profik szintjén, az nagyon naiv.

2011. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nyilván sokat melózik is egy élsportoló, de mire jutna pusztán ezzel?


"Ezzel a logikával egyetlen olimpiai dobogós helyezett, villágbajnoki helyezett, (bármilyen sportágban)

a labdarúgás semmilyen neves kupája, semmi nem számít! "


Így van, egy 3gombócos fagyit érdemel a nyertes, egy űttörőmérkőzés is tisztább akármelyiknél.

2011. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Távol álljon tőlem, hogy én most leálljak vitatkozni vagy elmélkedni, de egy valamit hadd fűzzek még ehhez a dopping dologhoz.

Nem értem, miért érdemel megvetést, vagy ilyen hozzáállást, (3 gömb fagyi) aki doppingol. Egyáltalán nem számít tisztességtelen előnynek, hiszen kivétel nélkül, az összes többi is doppingol.

Régen nem csak arról szól, hogy jobb legyen a másiknál.

Egyszerűen így adható el, így a látványos, így fizetnek a legtöbbet a reklámért, pénzről, show-ról szól az egész.


Nézz meg egy hazai NB2-es kosármeccset, meg egy NBA rájátszást. Fényévnyi különbség van köztük, csupán a teljesítmény az, amitől az anyagi részében is ugyanilyen fényévnyi a különbség.

De mint sportteljesítményt továbbra is tisztességesnek tartom, hiszen azonos kategóriában lévők küzdenek egymással, egymással szemben nincs előnyük.

És hogy mire mennének dopping nélkül?

Azért azt ne felejtsük el, hogy a világ legjobbjai kapnak lehetőséget arra, hogy az élvonalban versenyezhessenek.

2011. júl. 23. 19:10
 8/13 anonim ***** válasza:

Végül is a dopping minden résztvevőnek jó:

-a sportolónak nyilván

-a klubnak dettó, jönnek a szponzorok

-az orvosoknak, doppinggyártóknak csakis

-a néző jobb teljesítményeket láthat és örülhet

-a doppingellenőrzésnek létkérdés, hisz kell az a jó kis állami támogatás

-stb

Pont ezért nem ér az élsport egy guriga taknyot se, a sport itt már csak egy eszköz a profittermelésre, és teljesen tökmindegy, ki az első, pl. forma 1.

2011. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aki itt nyer az dopping nélkül is nyerne. Ezek alapból a legkiválóbb genetikájú, felépítésű emberek közül is a válogatott egyének. Másnak esélye se lenne még doppinggal sem. Szóval inkább te nem érsz egy guriga taknyot sem.
2011. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Talán jobban örültem volna, ha Andy nyeri, de Cadel miatt sem vagyok szomorú.
2011. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!