Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a bicajról?

Figyelt kérdés

Munkába menetelhez kellene csak, városban (10km-es táv).

[link]


2011. júl. 19. 21:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem rossz, biztos megeri az arat, de ha mindennapos munkamenethez kell akkor en dragabbat dekenyelmesebbet vennek.
2011. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
városi közlekedésre ne vegyél 26os kerekű montit. nehéz tekerni, mármint egy outihoz képest. a legjobb városba egy singlespeed, 48-18 as áttételezéssel, 700as kerekekkel. egy ilyen bringa kb 5 kilóval könnyebb, könyebb tekerni (nem izzadod szarrá magadat, meló elött), gyorsabban is megy, nem kell annyit szervízelni.
2011. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a gáz hogy a 30.000-es kategóriában nem nagyon van országúti kerékpár, legfeljebb használtan.
2011. júl. 20. 07:30
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem országutira gondolt szerintem az illető. Amúgy egy trekking lenne az ideális választás.


Mondjuk én akár egy ilyenen is gondolkodnék: [link]


Jó kis Scwinn-csepel, ezen tényleg nincs ami elromolhatna, nem is feltűnő viszont elég jól lehet vele haladni. Tudom, hogy a kinézete nem a legfrissebb de úgyis a retro a menő egyesek szerint. :D Újonnan 35 körül kapható.

2011. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát köszi, de nekem ez nem tetszik! :D Amúgy mi baj a montikkal hogy ennyire próbáltok lebeszélni róla?
2011. júl. 20. 10:21
 6/19 Loach ***** válasza:

a montikkal nincs semmi gond, mert lehet arra is vékonyab (1.5) gumit rakni, csak ha már úgyis csak országúton (városban) tekersz, akkor valóban egyszerűbb lehet egy trekkingel az életed.

Az általad kiszemelt gépről: az a baj, hogy ebben a kategóriábankb a szenvedés vár rád...ezek alapváltók, ha fontos , hogy ne kerregjen, nagyon sűrűn kell utánállítannod. Ha esetleg rá tudsz szánni/rászánnál 1,5szer ennyit, akkor már vehetnél egyy Capriolo Varanust. Ez sem csúcsgép, de lényegesen jobb a felszereltsége, kevesebb vesződséggel és több élvezettel fog járni a használata.


[link]

->nem csak itt találod meg, ha beírod a google-ba, hogy capriolo akció, akkor több boltot is kidob

2011. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a válaszodat, de végképp elköteleztem magam emellett a canga mellett. Viszont ha ennyire értesz ezekhez a dolgokhoz segíthetnél nekem, hogy milyen olcsó váltó az ami a leginkább megéri? Tehát ha teszem azt lecserélném a váltót akkor mit tudnál ajánlani milyenre cseréljem le? (még egyszer mondom nincs sok pénzem, nem véletlenül ilyen árkategóriában nézelődöm.)
2011. júl. 20. 13:10
 8/19 Loach ***** válasza:

[link]

[link]

ez a minimum. A linkeket csak az ár miatt raktam fel, közel hasonló áron lehet találni boltokban is. Alivio alá ne add.

Ha nem találnál olyan áron hátulra egy másik lehetőség (ami ráadásul most akciós, és elég jónak tűnik):


[link]


A váltókarok elméletileg maradhatnak, gyakorlatilag azért kérdezz meg egy szervízt. Az egész összköltsége amennyiben nem kell a karokat cserélni akkor 10e környékén alakul (az Srammal számolva), a mximum nem lehet több 14nél.

2011. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Loach ***** válasza:
esetleg még,de nagyon esetleg előre rakathatsz acera átdobót is,d e az az ezer ft amit megspórolsz vele szerintem nem éri meg..
2011. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket, én is ezeket nézegettem. Egy más kérdés, sem a kép alapján sem a leírás alapján nem derül ki számomra hogy pontosan milyen típusú váltó is van a cangán- Esetleg valami ötlet?
2011. júl. 21. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!