Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vélemények erről a bmxről?...

Vélemények erről a bmxről? (mongoose subject)

Figyelt kérdés

[link]

ilyenre gondoltam, de szerintem más szinbe de minimum kidekorálom. viszont arra lennék kiváncsi hogy mennyire tartós? megéri ilyet venni? nemvagyok profi de nemis főleg trükközés véljábol kell max ilyen alap trükköket a lényeg h birja a kiképzést ha pl göröngyös uton megyen meg ilyesmi. tapasztalatokaz írjatok akinek ilyen van


2011. aug. 24. 01:46
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy ha ez nemjó akkor milyet ajánlanátok? lehetőleg mongoose, aztmondják jó márka és nemis olyan drága
2011. aug. 24. 01:59
 2/7 baloben válasza:
ez ha nem tömör vázas akkor hibátlan tökéletes
2011. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Cikkszám: 777192 | Súly: 14.3 Kg

Kezdő BMX, Acél váz, villa és kormány. Rotorral felszerelt, kilépő tartozék.

ezt találtam infónak akkor ez jó lesz? alap trükk alatt annyit értek hogy ilyen 20-30centis ugrások max ha ugy adódik út miatt :D kutyafuttatáshoz kéne valami amivel aránylag könnyen áttudok jutni az "akadáylokon" meg lehet végén belelendülök és jobbanis belekezdek de akk erre a célra ez még megfelel?

2011. aug. 24. 11:34
 4/7 lee12 ***** válasza:
kezdésnek de amúgy ha komolyan fojtatod akkor nehéz lesz a súlya
2011. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csáó! Nekem volt egy ilyenem, csak kékbe...Szerintem nagyon gyönyörű bike! Szerintem kapd le a kilépőket róla, és ha elkezded kicsit komolyabban venni,akk egy jó pár cuccot cserélned kell!
2011. aug. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D hát azt gondoltam h egyenlőre kilépőt lekell szedni meg szerintem féket is lefogom :S nemjo szerintem erre a patkófék bár nemtudom :D
2011. aug. 26. 02:08
 7/7 A kérdező kommentje:
amúgy meik részek azo kamiket mindenképpen cserélni kell?
2011. aug. 26. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!