Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Meddig nem ereszt le a kerék...

Meddig nem ereszt le a kerék rajzszeggel a gumiban?

Figyelt kérdés

Ma belementem egy rajzszegbe... 10 km-t tekertem vele, de nem eresztett le szerencsére.

Meddig bírja így ki? Nem nagyon van kedvem defektet szerelni...


2011. júl. 7. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó esetben amíg ki nem húzod...
2011. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehet hogy úgy beleszorult, hogy pont eltömíti a lyukat és ha kiszeded leereszt.

Én azért megcsinálnám. Mi van akkor ha véletlenül valahol kiesik? Akkor gyalogolhatsz biciklit tolva kilométereket. Az nem olyan vicces program ám.

Kereket le, gumit le, belsőt megragaszt, utána vissza az egészet, felpumpál. A ragasztó száradási idejét is figyelembe véve, ez nem több egy 15-20 perces műveletnél.

2011. júl. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sőt, mivel tudod, hogy hol a lyuk, ki se kell venned a kereket a vázból. Én ilyenkor simán felfektetem a bringát a kinti asztalra, és csak az érintett 30 centin bontom meg a gumit.


Egyébként lehet, hogy defektvédős a gumid vagy a belsőd, vagy szalag van benne, és nem lyukadt ki, vagy kilyukadt, de az antidefekt-trutyi megjavította helyetted.

2011. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!