Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik kerékpár a jobb, a...

Melyik kerékpár a jobb, a vékony vagy a vastag kerekű?

Figyelt kérdés

Kérlek, segítsetek, szeretnék venni, de nem tudom, hogy melyik lenne a jobb. Egyébként hobbiként használom, Alföldön élek.

Előre is köszönöm :)


2011. jún. 21. 13:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

mit vettél? mennyiért? jobb lett volna előtte elmondani mire akarod használni, és egy olyan emberrel beszélni aki hasonló terepen jár.


mindenesetre nem lehet belőle nagy baj, ha ennyire nem értesz hozzá biztosan nem napi 50et tekersz és nem kell versenybicikli.

2011. jún. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
[link] ilyesmit vettem, a hapi szerint jó, akitől vettük
2011. jún. 23. 09:52
 13/14 anonim ***** válasza:

még jó, hogy azt mondja, hogy jó, hiszen ez áll az érdekében.


amúgy az ilyen bicó aszfaltra, városba való, ahol nincs sok nagy emelkedő. hasonló van nekem is.

2011. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

17:14vagyok


nem mindegyik részén, elképzelhetőnek tartom hogy valaki csak meresztgeti a szemét, de mutathatok pár aszfaltcsodát. ami néhol szerintem DURVÁBB mint a cross pálya. inkább olyan mint a hegyi sziklás tekerés:


kerékpárút nyíregyháza módra(60kép):

[link]


de ne lepődjünk meg az ilyen utakon se:

[link]

a tipikus "aszfalt", amikor tele van repedésekkel, púpokkal, bukkanókkal, 90fokos(!) szögben kiálló 5-10 centis hasadékokkal, általában a fák gyökerei is rásegítenek erre, meg a kispórolt alapozás.


[link]

és a kerékpáros másik kedvence a kirakott "bicikliút"

ami természetes módon sokkal darabosabb mint az aszfalt, de rejtélyes módon még a téglaváltozat is mindig rosszabb a biciklis piros oldalon

[link]

vagy az ilyen macskakövek... egyes helyeken a téglák szintén 5 centikre állnak ki vagy ugranak be a fáknak és a kispórolt anyagnak köszönhetően (vagy a kiásott talaj laza szerkezete-nincs ledöngölve)


megjegyzem neten nehéz olyan képeket adni ami a valóságot tükrözi


09:52

ki venne olyan biciklit ami "rossz"? :D

404 — Page not found

keress egy másik képet.

mennyiért?

milyen úton jársz?

de ha a kérdésekre se válaszolsz akkor hogy mondjunk véleményt? :D

2011. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!