Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kövér vagyok 105 kg 172 cm 14...

Kövér vagyok 105 kg 172 cm 14 éves mennyit fogok még növekedni és, ha szobabiciglitveszek a rosz edzéstervtöl vastagodik a lábam, gyorsan vagy lassan tekerjek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 13:34
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Hát én ilyen közepes tempóval tekertem egy ilyen 25-30-al de ugy nemszabad hogy egyszer 40-el utánna meg csak szenvedsz a tekeréssel szépen folyamatosan meg nem szabad hogy fulladj ha elsőnek nembirsz egy nagyobb tempót akkor tekerj 15-20-al kb és majd fejlödni fogsz..:D Am én egy 16 éves kölyök vagyok!:)
2011. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
okéé. és nyár végére hány kg mot dobbhatok le ?
2011. jún. 22. 13:16
 23/25 anonim válasza:
Azt nem lehet megmondani attól is függ hogy mit szoktál enni, fiu vagy-e vagy lány, mennyit sportolsz meg stb..
2011. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
fiú 14 éves. 1héten 4X sportolok ha ez kevés akkor minden nap. reggeli:virsli.mikor mi xD. rudi, ennyi 14:00-óra után eszem csak banán alma 1 májas kenyér.
2011. jún. 22. 22:22
 25/25 anonim válasza:
Nem a sebességen múlik, hanem, hogy a maximális pulzusszámodhoz képest milyen tartományban tekersz. A regenerálódási -pulzustartomány:alap-pulzus 60-65% közötti értéke, zsírégető tartomány:65-75%, aerob kapacitást-azaz állóképeséget-növelő tartomány :75-85%, anaerob-azaz izomtömegnövekedést-növelő tartomány:85-95%, maximum:95-100%. Figyelmedbe ajánlom Lance Amstrong edzésprogramját, abból is a kezdő programot, vagy a 7 hét alatt 5kg fogyás programot. Szerintem fontos, hogy táplálkozás szempontjából napi szinten megfelelő mennyiségű fehérjét juttass a szervezetedbe, hogy ne a meglévő izmaidból fogyj. Ezt lehetőleg sovány fehér húsokból vidd be, vagyis csirke, hal, pulyka esetleg nyúl. Ezen kívül fogyassz sok zöldséget, valamit gyümölcsöt. Egyébként hasznos lehet egy dietetikus véleményét is kikérni, hogy megfelelő étrendet állítsatok össze. Sok sikert kívánok neked.
2011. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!