Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kövér vagyok 105 kg 172 cm 14...

Kövér vagyok 105 kg 172 cm 14 éves mennyit fogok még növekedni és, ha szobabiciglitveszek a rosz edzéstervtöl vastagodik a lábam, gyorsan vagy lassan tekerjek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 13:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én egy kisvárosban könnyen pofázok, mert bármelyik irányba indulva 10-20 perc alatt erdőben vagyok, pont ezért szobakerékpár a hátam közepére se kéne. Ha van lehetőséged, szerezz egy normális bringát és azzal indulj el. Talán megszereted a tekerést és örömmel fogsz órákon át barangolni... vagy most a szobabringán hörögni napi egy órát. És igen, lehet cifrázni az okosságokat, de az alap ugyanaz marad: több mozgás, kevesebb zaba.
2011. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Hetente 0,353443428543589345 kg ot ha másodperc pontos leszel!
2011. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
tehát egy kilotsem adok le?. egy honap alatt menyit fogyok.+ még sulyzos edzésel?
2011. jún. 17. 12:03
 14/25 anonim ***** válasza:

Úgy tekerj, hogy aerob tartományban maradj, tehát ne gyorsan! Ne lihegj, mert nem lesz elég oxigén a zsírégetéshez. És ne túl gyorsan, mert nem lesz időd sem zsírból fedezni az energiát!


Ha vastagodik a lábad, az csak jó! Ha lejön róla a zsír, irigylésre méltó izomzatod lesz rajt! :) Bicajozástól alacsony tartományban nem lesz izmos a lábad. Az a súlyzós edzéstől lesz.


Az már teljesen más. Ott gyorsan nagy erőt fejtesz ki, és glikogénből dolgozol, nem zsírból. Ha növekszik az izomtömeged, gyorsabban égetsz zsírt is.


body.builder.hu alapismeretek google kereső

2011. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nem érezted az iróniát? NEM lehet kiszámolni hogy mennyit fogsz fogyni, de azt elárulom, hogy ha ennyire tanulatlan vagy, hogy napi körülbelül 2-3 kilót is ingadozik a testsúlyod, tehát rohadtul nem fogod tudni mennyit fogytál. És ha heti 1 kilónál többet fogysz akkor már izomból is fogytál, ami hosszútávon szarabb mintha nem diétáznál.

Arról nem is beszélve, hogy egy rohadt szót nem írtál az emésztésed sebességéről, a kajálásaidról, nem tudjuk hány percet hány km/h val tekersz. Semmit... szerinted mi a retekből kéne nekünk tudni, hogy te mennyit fogsz fogyni?

Ha pedig arra vagy kíváncsi, hogy mennyit lehet akkor 1 kg / hét simán kivitelezhető úgy, hogy abból 0,8kg zsír. ( halkan megjegyzem egy barátomnak írtam étrendet és edzéstervet és úgy hogy sose sportolt semmit 2 hét alatt 2kg lement. Szóval ne itt írogass inkább sportolj egyél normálisan és akkor majd látszani fog az eredménye.

2011. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
de eddig zsákolástol némi futástol és némi guggolás
2011. jún. 18. 22:26
 17/25 A kérdező kommentje:
2,5 hét alat 4 kg ment le normális 108,7
2011. jún. 18. 22:27
 18/25 anonim válasza:

figyelj ide te gyerek én is túlsulyos vagyok/voltam 171 cm vagyok 104 kg voltam úgymond 1,5 éve kezdtem folyamatosan biciklizni napi 1-1,5 órát (mert többet nem bírtam) én is csak otthol ültem és zabáltam pizza pörkölt minden nehéz kaja szinte zöldséget nem is ettem

változtattam meguntam azt az életet most 74 kg vagyok és én megvagyok elégedve magamal mostmár napi szintem egy ilyen 4-5 órát simán letekerek fulladás nélkül és rendszeresen étkezem ugyhogy ink te is go venni egy bicikli és kezdj el tekerni.

2011. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
köszi már megvan és eddig jó az eredmény vagy nem 1hét alatt 3,2 kg fogytam
2011. jún. 21. 23:50
 20/25 A kérdező kommentje:
és gyorsan vagy lassan tekertél vagy az mindegy?:D
2011. jún. 21. 23:51
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!