Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Leszedtem a sebességmérőmről...

Leszedtem a sebességmérőmről pár adatok, megmondanátok, hogy jó eredmények e? :D

Figyelt kérdés

232,9 kalóriát égettem el:D

cal F: 30.3

10,771 méter

40,5 km/h MAX

22,3 km/h ÁTLAG

0:29:00 perc

26,1°

közepesen enyhén szeles idő volt és kb 8 hónapja ma mentem ki előszőr kicsit többet tekerni de sajnos csak egyedül:S de így is nagyon jó volt :DD egyébként 73kg vagyok 181cm magas


2011. jún. 3. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen bicikli? MTB-al nem rossz szerintem. A kcal az tuti nem pontos, a max sebesség ugye bár nem sokat jelent, az átlag szerintem nem rossz ilyen időben, főleg ha városban is tekertél esetleg normális. A távot viszont én keveslem. 30 perc tekerés nem igazán sok, de 8 hónap kihagyás után elhiszem, hogy elfáradtál. :) Gondolom azért hagytad abba.
2011. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a-a :DD nem igazán fáradtam el mert közben már 4 hónapja itthon kondizok most nyáron tudok vidába járni haverommal ^^

azért jöttem be mert mentem 3 nagyobb kört és elkezdett nagyon fújni szél meg nap is elkezdett lemenni :) egyébként kertvárosba tekertem 26-os MTB-vel

2011. jún. 3. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg tekerj még, mert ha kondid van akkor kevés! :) Persze a szél az idegesítő, én is utálom. Sosem pont úgy fúj, hogy könnyebb legyen! :D
2011. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát igen :DD ahogy fordulok úgy fordul ellenem :') majd reggel megyek holnap 6 körül egy 20-30km-et úgy terveztem egyébként lábra nem tudunk sokmindent edzeni:D de jóez sztem bírni fogom :)
2011. jún. 3. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
MTB-vel ez egész jó.
2011. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!