Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » BMX vagy MTB (mountainbike)?

BMX vagy MTB (mountainbike)?

Figyelt kérdés
MTB-n nem tescós szart értek hanem mondjuk cannondale vagy moongose stb. (én sztem MTB :D)
2011. máj. 28. 12:35
 1/4 anonim válasza:
hát, sztem MBT de nagyonagy :D divat lett a BMX bár szerintem haladni nem lehet vele.....
2011. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, bmx az azoknak való akik járnak ilyen előre megcsinált pályákra ugrálni meg hasonlók. Szerintem csak úgy bicajozgatni semmi értelme egy BMX-el. Én szeretek kényelmesen váltogatni meg rugózni a teleszkóppal:)

Amúgy pedig én még nem láttam túrabicajost bmx-en.

2011. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Túrabicajos BMX-en?? úristn :D az de durva lehet
2011. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tatabike ***** válasza:

Neked kell eldöntened, mit is akarsz a kerékpárral. Két külön világ, két teljesen eltérő stílus. Igazából egyik sem való városban tekergésre, és mindkét fajtán belül vannak még egymástól szintén különböző stílusok, főleg az MTB-nél.

Kiépített utakra trekking való, 27 collos kerékkel, erdőben rohangászni egyszerűbb MTB is megteszi (nem áruházi!), BMX meg eléggé speciális kategória, azzal nem sok mindent tudsz kezdeni azon kívül, amire való. Egy MTB már sokkal többfajta felhasználásra felel meg, akár mindennapos munkábajárásra is.

2011. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!