Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehet zenét hallgatva biciklizni?

Lehet zenét hallgatva biciklizni?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok zenével a fületekben biciklizni?
2011. ápr. 30. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Kicsit igaz balesetveszélyes szerintem, de én szoktam. Úgy tök jó száguldozni, hogy a füledben a kedvenc számaid bömbölnek.:D
2011. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mindent lehet, az már más kérdés, hogy szabad-e. közlekedésben veszel részt, illene figyelni a többiekre is, egyrészt a saját érdekedben, hogy ne csapjanak el, másrészt pedig, hogy ha hallod, hogy jön egy mentő vagy bármi, akkor lehúzódsz.


sose szoktam fülemben zenével tekerni, részben emiatt, részben pedig mert erdei utakon tekerek, ahol illúzióromboló is, meg nem vagyok benne biztos, hogy a hangszórónak(fülesnek) jót tesz az izzadság.

2011. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már én is tekertem így, de általában nem szoktam. Engem pl kifejezetten zavar, hogy nem tudok a körülöttem lévő dolgokra, hangokra figyelni.
2011. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
lehet. kocsivezetés közben lehet zenét hallgatni?
2011. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szotyi41 ***** válasza:
A haverom mp3 mal a fülébe dirtezik :P
2011. ápr. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mikor telefonáltam biciklin a rendőr meg...ott 5000 Ft-ra, és azt mondta, hogy legközelebb használjak headsetet. Ebből arra következtetek, hogy lehet zenét is hallgatni fülhallgatón keresztül. Mindennap tekerek, de muszáj zenét hallgatnom mert valahogy jobb kedvem lesz tőle.


Az biztos, hogy kevesebb információt kapsz a közlekedésről. Én azt szoktam, hogy csak a jobb fülemben van füles, és nem az a fajta ami totál belemegy a fülbe, hanem az ami a fülkagylóban megmarad. A hangerőt meg annyira állítom, hogy azért a zenét is halljam, de a nagyobb hangokat sem szűrje ki.

2011. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én estem már fülhallgatózó miatt, mert nem vette észre, hogy előzöm. Köszöntem neki szépen.
2011. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 teglaalatt válasza:
Csak ha már tapsztalt bringás vagy.
2011. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én több mint 4 éve bringázom és én is szoktam füllhalgatóval menni, de fontos, hogy ilyenkor sokkal többet kell használni a szemeidet, többet nézegess és figyelj a körülötted lévőkre és akkor nem lesz gond. Amúgy engem felpörget kicsit ezért jobb, meg nem olyan unalmas az út 30-40km után.
2011. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát ha jók a reflexeid meg TUDSZ az útra figyelni, akkor nyugodtam hallgass közben zenét! Csak nagyon figyelj oda, mikor előzöl, ki megy mögötted stb. Én is szoktam fülhallgatóval bringázni. :)
2011. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!