Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpársebeségmérőt...

Milyen kerékpársebeségmérőt (odométert) használtok? Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Sebeségmérőt szeretnék venni a kerékpáromra, de nem tudom milyen márkát érdemes, jelenleg tescos van rajta 3-funcios (ősz, napi megtet km stopper) középkategoriásra gondoltam nem szügséges pedálfordulatmérő vagy pulzusmérő. Viszont kizárolag vezetékes lehet. Ki milyet márkát használ? Irjátok meg légyszi. Szerintetek melyik márka a legjobb?
2011. ápr. 26. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:

VDO,Cateye

[link]

én a mity 8-at ajánlanám

2011. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
STP wire 9-et használok. Előtte vettem a tescoba egyet, de nem tudtam működésre bírni, hibás volt. Megvettem az stp-t, összeraktam, beállítottam a kerékméretet és azóta is gond nélkül működik.
2011. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Két éve vettem egyet, direkt nem a legolcsóbb tescosat, de viszonylag olcsóbb kategóriájút. Kb 3-4eFt volt. Van rajta sok funkció, még elégetett kalória és zsír számláló, de általában ezeket a funkciókat nem használom rajta, csak a sebességet és a megtett távolságot. Jó nagy kijelzője van.

Nem valami márkás cucc, de nekem megfelel. Eddig nem volt vele semmi problémám. A pontos márkáját, típusát most meg nem mondom.

2011. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Valószínűleg a Cateye veló 5-őt választom.
2011. ápr. 26. 23:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nem vezetékes kell akkor majd jövőre vehetsz a penny-ből.Én is onnan vettem,minden évben tavasszal szokott lenni akciósan.Én meg vagyok vele elégedve,mert nekem már meg van 3 éve,és még semmi baja.15 funkciós,vezeték nélküli,rádió hullámos,a márkáját nem tudom.
2011. ápr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg az Aldiban láttam ma vezetékest. A csomagoláson keresztül elég jól nézett ki és mindössze 999Ft-ért adják.
2011. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, megnéztem, ilyenem van: [link]
2011. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!