Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit lehet tenni állandó...

Mit lehet tenni állandó gumikiszúrás ellen?

Figyelt kérdés

Sajnos a bringámat kénytelen vagyok a koli tárolójában hagyni, mert szobába nem lehet felvinni, máshol meg még ennyire sem biztonságos.

Viszont valaki 1-2 hetente kiszúrja a kerekeimet és nem tudok ellene mit tenni. Szóltam az illetékeseknek, stb, de ők meg semmire nem hajlandóak, illetve azt mondták ne tároljam ott, ne járjak bringával.

Volt olyan, hogy csak egy 100as szeggel volt kitámasztva a kerék, de volt olyan amikor egyszerűen 2-3 cm es vágást csinált a gumikon, és egyszerűen nem tudom elkapni. Várnék ötleteket, mit tegyek?


2011. febr. 27. 17:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mekkora szemét emberek vannak! Mi az hogy ne járj bicóval? Én albérletbe vagyok, de ha valaki kiszúrná 1-2 hetente akkor tuti vennék egy webkamerát és elkapnám a srácot. Azt a napot egy életre megemlegetné a nyomorék, és sírógörcsöt kapna élete hátralévő részében ha biciklikereket lát!


Nekem a bringa életforma. Mi ez már, hogy pár idióta ezzel szórakozik... Mondom, vannak jó webkamerák olcsón, biztos van lehetőség felszerelni egyet.


Végül jöjjön egy békés tipp: ha a kolihoz közel lakik valaki aki mondjuk 100 m es körzetben lakik akkor haverkodj össze vale, és kérd meg, hogy rakhasd be hozzá a bringádat, ha van privát tárolója, vagy hasonló...

2011. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
szemkiszúrás?
2011. márc. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

"Örülj neki", h csak ennyi történik és nem több!

Az egyik csoporttársamnak a fősulin több(lelakatolt) biciklijét ellopták.:S Igaz, az a féreg legalább hasznot csinált magának, de ez...

Csak szánni tudom ezeket az embereket.

2011. márc. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Utolsó! - Hol történt? Melyik főiskolán?
2011. márc. 4. 18:02
 15/17 anonim ***** válasza:
Engem inkább az érdekelne mivel lakatolta le. Mert ha sodronnyal, vagy más gagyival akkor nem kell meglepődni. Csak a jó láncos zár és U lakat véd.
2011. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
vezess áramot a kerékbe!:D
2011. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Meg tudnád szopatni,ha nem sajnálsz 2 belsőt,megh 1-2 hétig nem jársz bicóval.Vágsz a belsődön egy 1cm átmérőjű jukat,és megtöltöd festékkel,aztán befoltozod(lehet bármilyen festék,akár tempera is,csak akkor higítsd vízzel).Csak 1/3 részét töltsd meg,2/3 részét pedig(szelepen keresztül)megtöltöd hajtógázzal.

Vagy(az egyszerűbbik megoldás),szelepen keresztül beletömsz a gumiba 2-3 doboz graffittit,és amikor kiszúrja,az egész belerobban az arcába.

Szprékkel úgy tudsz legegyszerűbben feltölteni 1 kereket,h 1 normál biciklipumának leszeded a fejét,és szimplán rányomod a kerékre.Aztán ha a kerékből miment minden levegő,a fejbe,amivel nyitvatartod a szelepet,annak a nyílásába fújod a graffitit vagy a hajtógázt.Ha esetleg megcsinálnád,akk írj privit,és pls. mondd el,h mi történt.

2011. okt. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!