Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit lehet tenni állandó...

Mit lehet tenni állandó gumikiszúrás ellen?

Figyelt kérdés

Sajnos a bringámat kénytelen vagyok a koli tárolójában hagyni, mert szobába nem lehet felvinni, máshol meg még ennyire sem biztonságos.

Viszont valaki 1-2 hetente kiszúrja a kerekeimet és nem tudok ellene mit tenni. Szóltam az illetékeseknek, stb, de ők meg semmire nem hajlandóak, illetve azt mondták ne tároljam ott, ne járjak bringával.

Volt olyan, hogy csak egy 100as szeggel volt kitámasztva a kerék, de volt olyan amikor egyszerűen 2-3 cm es vágást csinált a gumikon, és egyszerűen nem tudom elkapni. Várnék ötleteket, mit tegyek?


2011. febr. 27. 17:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

próbálj meg üzenetet hagyni, a saját szájízed szerint.

egyrészt, lehet hogy meg tudod hatni azt a balféket, aki ekkora tapló, vagy ha az önérzetébe tiporsz, megalázóan írsz, lehet kihívhatod magadellen a szerencsétlenjét.

ezesetben úgy bánsz el vele ahogy akarsz, de ne felejtsd el úgy megkínozni - megfélemlíteni, hogy ne merjen beperelni.

sok sikert!

2011. febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha be van kamerázva, akkor kérd el a felvételeket, ha meg nincs, akkor lehet, hogy érdemes egy sima webkamerát felrakni akár, aztán jól emgverni, aki ezzel szórakozik.
2011. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

kamera kikérés szerintem engedélyköteles (és még ha van is kamera, lehet engedély nélkül nem adnák sajna oda)

a webcam kreatív, csak nehezen kivitelezhető.

2011. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
feljelentéssel kiadják a felvételt, csak ugye a rendőrség nem foglalkozik ilyesmivel. Van egyáltalán kamera? Zárható a tároló? Milyen szisztéma alapján kaptok hozzá kulcsot? Egy csomó mindentől függ, hogy mit lehet tenni. A legegyszerűbb az, ha felviszed a kerekeket, ha gyorszáras. Én azt tenném, mivel elkapni nagyon macerás lenne. Persze attól is függ, melyik koli? Ha a portás jóindulatán múlik, akkor simán lekenyerezném, hogy engedje meg.
2011. febr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

nem értem ha kolis vagy minek jársz bicóval? a kolisok messze laknak általában

ha meg felviszed a kerekeket akkor leszedik az ülést...azzal se jársz nagyon jól:(

talán meg kell valahogy keresni a szemetet

csak neked szokták kivágni?

2011. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"nem értem ha kolis vagy minek jársz bicóval?"


a kolihoz nem jár szolgálati autó és nyilván nem csak suliba jár vele. Mellesleg nem mindegyik koli van az egyetem épületének közelében, sőt, nem minden egyetemi épület van területileg egy helyen. :)

2011. febr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A kollégium közelében nincs olyan forgalmas hely, ahol le tudod lakatolni? Esetleg a kollégiumban valami műhely a karbantartóknak, vagy kazánház ahol meg engedik, hogy éjszaka ott tartsd?
2011. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
A mocskos ge*i aki kiszúrja a kerekedet.
2011. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Előző: Igazad van, de nem az volt a kérdés, hogy milyen ember aki kiszúrja a gumit.
2011. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Töltsd fel a gumidat Szén-Monoxiddal


XD

2011. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!