Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Most és vagyok a hülye vagy...

Most és vagyok a hülye vagy mi van? :O

Figyelt kérdés

3napja elestem biciklivel, mert megcsúztam a jégen és ráestem a hátamra azóta fáj és ma elmentem az orvoshoz, hogy miért fáj a hátam és azt mondta, hogy menjek be a koházba, hogy megnézzék a hátamat és azt mondta, hogy megvan repedve a gerincem OK, de akk a koházba miért mondták azt, hogy ahol vannak a porcok és ott vannak a lemezkék és azok vannak megcsúszva, de azt mondták meg kell röntgeneztetni meg is csinálták azt mondják, hogy tényleg elvannak csúszva a lemezkék, de nem adták oda az eredményt, de a háziorvos az kitart a véleménye mellett.

Megpróbáltam kikérni az eredményt de nem adják ki akk most mi van?:O


2011. febr. 14. 13:27
 1/2 bix ***** válasza:
100%
leletet mindenképp kell kapjál! olyan nincs hogy nem. ha egy korházban vannak akkor a korházi rendszeren látnia kell a leletedet, ekkor nem feltétlenül kapsz papírt a röntgenről. ha másik rendelő akkor pedig a röntgen helyszínén kötelesek ha nem is kiírni cd-re (ha digit gépük van, vagy cr olvasóval digitalizálnak), de leletet MINDENKÉPP kapnod kell. ha ennek birtokában is így vélekedik a háziorvos akkor vagy igaza van vagy sem. erre lépni nagyon nem lehet.
2011. febr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

1 Nem a gerinc reped meg hanem a csigolya tud megrepedni.

2 Ha a "lemezkék csúsztak el" az azt jelenti h kimozdult a helyéről az egyik csigolya.

ez két eléggé más dolog.

mind a kettő gáz de a körzeti ránézésre nem tudja ezt megállapítani, hacsak nem csontkovács.

Ha nem akarnak kezelni, ha így hagyod abból gond lehet, keress meg egy jó csontkovácsot (akit valaki ajánl aki volt már nála)

2011. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!